The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 22.03.2021, 08:48
Bardzo ważne zwycięstwo, wywalczone pomimo ewidentnego dołka formy i ulotnienia się (nie wiem do końca z jakich przyczyn) początkowego entuzjazmu.
Do definitywnego zamknięcia sezonu (w kontekście utrzymania) brakuje jakiejkolwiek zdobyczy punktowej w Bielsku-Białej. Innymi słowy: jak nie przegramy w BB to utrzymanie pewne.
Nie będzie to łatwe, bo Bielsko zagra z nożem na gardle a nasza gra musi wyglądać solidniej (zwłaszcza w obronie) w porównaniu do wczorajszego meczu.
Mam uzasadnione nadzieje że Hyballa razem z Robinem mądrze przepracują najbliższe 2 tygodnie i nasi piłkarze złapią trochę świeżości, bo mam wrażenie że brakuje takiej lekkości, która przekłada się też na płynność gry.
Wczoraj było widać jak na dłoni co znaczy możliwość wprowadzenia pewnej jakości z ławki - Żukow, Kuveljic czy nawet Starzyński dali bardzo potrzebny impuls.
I tutaj kolejna rzecz dająca nadzieję na poprawę za 2 tygodnie: Jeżeli nasza sytuacja kadrowa się nie pogorszy (bo na powrót Kuby nie ma co chyba jeszcze liczyć) to na Bielsko trener będzie mógł już liczyć na Żukowa, Szota czy nawet Kuveljica od pierwszej minuty co do zdecydowanie większe pole manewru.
Na dzień dzisiejszy, przy ciągłości treningowej to skład
Lis - Szot, Frydrych, Radakovic, Sadlok - Żukow, Kuveljic/Mawutor/Plewka, Savic - Yeboah, Silva/Starzyński, Forbes to najlepsze co Hyballa ma do dyspozycji.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:21.