
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#1
|
|
Co raz będą próby udowadniania że pomysł Hyballi to szklane domy i w naszej lidze "najważniejsze to nie stracić bramki".
W ostatnim meczu drużyna z dolnej połówki tabeli, zremisowała z drużyną która od początku sezonu plasuje się w czubie, ale "komentatorzy" oceniają, że ta drużyna z dołu zagrała słabo, a ta z topu bardzo dobrze. Dlatego Hyballa powiedział wprost, że bronimy się przed spadkiem, bo zaraz zaczną go zwalniać za to, że nie załapał się do pucharów. Tak jak już pisałem w innym wątku. Wisła z trenerem Hyballa jest zagrożeniem dla skostniałych zasad naszej skopanej. I będa nam robić pod górkę na wszelkie sposoby... ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|