
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#1
|
|
Hyballa po meczu z Górnikiem sprowadził na ziemię by nie liczyć na 3,4 miejsce. Bardzo rozsądnie. Bez czarowania również że to był dobry mecz, bo pochwalić można nas co najwyżej w destrukcji (a i to na wyrost).
Mamy sprawę jasna. Nasz sufit to w tym sezonie 6-8 miejsce, co i tak byłoby najlepszym wynikiem od 3 lat. Wyżej z tymi piłkarzami nie podskoczymy. Wszystko ponad te 9 miejsce to powinien być sukces tej drużyny, w takim składzie personalnym. Gdyby dzisiaj było okienko to by jutro już w klubie nie było Chuki i Szoty. Grają bo muszą, ale za nic nie zasługują obecnie na 1 skład, o ile w ogóle na grę. Oby Urosa postawili na nogi, bo trzeba poukładać obronę, aby nie łatać dziur Sadlokiem, Burligiem.czy Zukovem. Cała trójka zasługuje by grać na swoich pozycjach. Z Lechią tak to widzę: Lis- Burliga, Frydrych, Uros, Sadlok - Plewka, Zukov, Savic, Yeboah, Silva- Medved i myślę że tego nie przegrany. A może wygramy na farcie jak w Płocku. Dograć ten sezon, wyczyścić szatnie, dokonać wzmocnień i zacząć grać w piłkę. Bo to co dzisiaj było to paraolimpiada. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#2
|
Na ten moment przeważamy przygotowaniem fizycznym .Za Skowronka od 60-70 minuty nas przyciskano teraz my od tego momentu meczu przyciskamy.Ilość kiksów w meczu z górnikiem chyba grubo ponad średnią ekstraklasy. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#3
|
Ciężko mieć obecnie o cokolwiek pretensje do Hyballi. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#4
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#5
|
A to że Hyballa i tak z niej wyciska wiecej niż Skowronek tylko świadczy o tym że kadra choć do bólu przeciętna nie zasługuje na miejsce 12-16 do czego zmierzała za Skowronka.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 06.03.2021 o godz. 12:09.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#6
|
|
Kadra jest słaba .To że Hyballa notuje dobre wyniki to brawa dla niego ale gra w ofensywie nie wygląda dobrze.Fizycznie świetnie mamy siły by zabiegać przeciwnika.W defensywie cały zespół(no poza wyjątkami z hiszpanii)pracuje dobrze natomiast i z płockiem i z górnikiem to była taka typowa kopanina.Długie piłki dużo niedokładnych zagrań i nieporozumień.Oby z lechią było lepiej.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|