The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 05.03.2021, 23:52
Hyballa po meczu z Górnikiem sprowadził na ziemię by nie liczyć na 3,4 miejsce. Bardzo rozsądnie. Bez czarowania również że to był dobry mecz, bo pochwalić można nas co najwyżej w destrukcji (a i to na wyrost).

Mamy sprawę jasna. Nasz sufit to w tym sezonie 6-8 miejsce, co i tak byłoby najlepszym wynikiem od 3 lat. Wyżej z tymi piłkarzami nie podskoczymy. Wszystko ponad te 9 miejsce to powinien być sukces tej drużyny, w takim składzie personalnym.

Gdyby dzisiaj było okienko to by jutro już w klubie nie było Chuki i Szoty. Grają bo muszą, ale za nic nie zasługują obecnie na 1 skład, o ile w ogóle na grę.

Oby Urosa postawili na nogi, bo trzeba poukładać obronę, aby nie łatać dziur Sadlokiem, Burligiem.czy Zukovem. Cała trójka zasługuje by grać na swoich pozycjach.

Z Lechią tak to widzę: Lis- Burliga, Frydrych, Uros, Sadlok - Plewka, Zukov, Savic, Yeboah, Silva- Medved i myślę że tego nie przegrany. A może wygramy na farcie jak w Płocku.

Dograć ten sezon, wyczyścić szatnie, dokonać wzmocnień i zacząć grać w piłkę. Bo to co dzisiaj było to paraolimpiada.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 06.03.2021, 09:44
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Hyballa po meczu z Górnikiem sprowadził na ziemię by nie liczyć na 3,4 miejsce. Bardzo rozsądnie. Bez czarowania również że to był dobry mecz, bo pochwalić można nas co najwyżej w destrukcji (a i to na wyrost).

Mamy sprawę jasna. Nasz sufit to w tym sezonie 6-8 miejsce, co i tak byłoby najlepszym wynikiem od 3 lat. Wyżej z tymi piłkarzami nie podskoczymy. Wszystko ponad te 9 miejsce to powinien być sukces tej drużyny, w takim składzie personalnym.

Gdyby dzisiaj było okienko to by jutro już w klubie nie było Chuki i Szoty. Grają bo muszą, ale za nic nie zasługują obecnie na 1 skład, o ile w ogóle na grę.

Oby Urosa postawili na nogi, bo trzeba poukładać obronę, aby nie łatać dziur Sadlokiem, Burligiem.czy Zukovem. Cała trójka zasługuje by grać na swoich pozycjach.

Z Lechią tak to widzę: Lis- Burliga, Frydrych, Uros, Sadlok - Plewka, Zukov, Savic, Yeboah, Silva- Medved i myślę że tego nie przegrany. A może wygramy na farcie jak w Płocku.

Dograć ten sezon, wyczyścić szatnie, dokonać wzmocnień i zacząć grać w piłkę. Bo to co dzisiaj było to paraolimpiada.
Trzeba by się było w końcu określić czy mamy słabych piłkarzy czy słabych trenerów no i ciekawe jak na wypowiedzi Hybali że gramy o utrzymanie zareaguje Drozd.Skończył się "miodowy miesiąc"teraz zobaczymy jakim trenerem jest Peter.Z piastem super początek potem wiemy co się stało(sędzia ,Buchalik)potem mecze z jagą i śląskiem (przeszkadzać miały warunki )z pogonią szału nie było ale to w końcu był lider płock i żabole to już typowa rąbanka .
Na ten moment przeważamy przygotowaniem fizycznym .Za Skowronka od 60-70 minuty nas przyciskano teraz my od tego momentu meczu przyciskamy.Ilość kiksów w meczu z górnikiem chyba grubo ponad średnią ekstraklasy.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 06.03.2021, 11:39
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Trzeba by się było w końcu określić czy mamy słabych piłkarzy czy słabych trenerów no i ciekawe jak na wypowiedzi Hybali że gramy o utrzymanie zareaguje Drozd.Skończył się "miodowy miesiąc"teraz zobaczymy jakim trenerem jest Peter.Z piastem super początek potem wiemy co się stało(sędzia ,Buchalik)potem mecze z jagą i śląskiem (przeszkadzać miały warunki )z pogonią szału nie było ale to w końcu był lider płock i żabole to już typowa rąbanka .
Na ten moment przeważamy przygotowaniem fizycznym .Za Skowronka od 60-70 minuty nas przyciskano teraz my od tego momentu meczu przyciskamy.Ilość kiksów w meczu z górnikiem chyba grubo ponad średnią ekstraklasy.
Jak masz drużynę do bólu przeciętna (jak my obecnie), to stawiasz na przygotowanie fizyczne, gegenpressing, długie piłki i szybkie ataki. Gdyby nawet Hyballa chciał grać jak Guardiola to niby kim? Silva, Chuca? Tutaj nie ma absolutnie nikogo kto by rządził i dzielił w środku pola i rozdzielał piłki w ofensywie. Nie mamy nawet zawodnika pokroju Brleka (w formie) czy Garguly (wyżej niż nawet nie patrzę).
Ciężko mieć obecnie o cokolwiek pretensje do Hyballi.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 06.03.2021, 11:43
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jak masz drużynę do bólu przeciętna (jak my obecnie), to stawiasz na przygotowanie fizyczne, gegenpressing, długie piłki i szybkie ataki. Gdyby nawet Hyballa chciał grać jak Guardiola to niby kim? Silva, Chuca? Tutaj nie ma absolutnie nikogo kto by rządził i dzielił w środku pola i rozdzielał piłki w ofensywie. Nie mamy nawet zawodnika pokroju Brleka (w formie) czy Garguly (wyżej niż nawet nie patrzę).
Ciężko mieć obecnie o cokolwiek pretensje do Hyballi.
To wróć teraz do swoich wypowiedzi za póżnego Skowronka kiedy mówiłeś że kadra wcale nie jest taka zła i jak przyjdzie dobry trener to chłopaki się rozkręcą
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 06.03.2021, 12:04
krysztal napisał(a):Wyświetl post
To wróć teraz do swoich wypowiedzi za póżnego Skowronka kiedy mówiłeś że kadra wcale nie jest taka zła i jak przyjdzie dobry trener to chłopaki się rozkręcą
Kadra nie jest zła pod warunkiem że zawodnicy są zdrowi i spełniają oczekiwania. Kto mógł przewidzieć że Kuveljic się połamie, Basha wywiesi białą flagę, Chuca już nawet nie udaje że jest Oldboyem, a Savic z każdym kolejnym meczem rozczarowuje? Do tego odchodzący na emeryturę Kuba i już naprawdę nie ma kto u nas kreować gry. Nie mamy natomiast problemów by " czasami" ograć Jage czy Pogoń, co porównując do kompromitacji z Wartą czy w meczach u siebie pozostaje na szczęście już tylko złym wspomnieniem.

A to że Hyballa i tak z niej wyciska wiecej niż Skowronek tylko świadczy o tym że kadra choć do bólu przeciętna nie zasługuje na miejsce 12-16 do czego zmierzała za Skowronka.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 06.03.2021 o godz. 12:09.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 06.03.2021, 12:22
Kadra jest słaba .To że Hyballa notuje dobre wyniki to brawa dla niego ale gra w ofensywie nie wygląda dobrze.Fizycznie świetnie mamy siły by zabiegać przeciwnika.W defensywie cały zespół(no poza wyjątkami z hiszpanii)pracuje dobrze natomiast i z płockiem i z górnikiem to była taka typowa kopanina.Długie piłki dużo niedokładnych zagrań i nieporozumień.Oby z lechią było lepiej.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:15.