
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#11
|
|
Jeśli wygramy dzisiejszy mecz to najlepszym wypadku będziemy po tej kolejce na 6 miejscu a stanie się tak jeśli:
- Pogoń - Lech 1x - Zagłębie - Jaga - X - Piast nie pokona Stali o 3 gole więcej niż my Górnik A w najgorszym skończymy na 9, wyprzedzimy: - wyprzedzimy Górnika - wyprzedzimy przegranego z meczu Zagłębie - Jagiellonia - nie wyprzedzimy Lecha który wygra z Pogonią - wyprzedzi nas Piast który wygra o 3 bramki więcej niż my Jeśli zremisujemy to w najlepszym wypadku po tej kolejce będziemy na 8: - Pogoń - Lech - 1 - Zagłębie - Jaga - 1 - Warta - Wisła P - X - Piast - Stal - x2 A w najgorszym 12: - Zagłębie - Jaga - x2 - Pogoń - Lech - x2 - Warta - Wisła P - 1 lub 2 - Piast - Stal - 1 Jeśli przegramy to w najlepszym wypadku zostaniemy na 10: - Piast - Stal - 2 - Warta - Wisła P - X A w najgorszym 12: -Piast - Stal - 1x -Warta - Wisła P - 1 lub 2 No istnieje niby jeszcze scenariusz że lądujemy na 13 miejscu ale musielibyśmy przegrać 10 golami, a Warta z Wisłą P zremisować, no ale to się nie wydarzy tak sądzę . Te założenia są z uwzględnieniem że przy równej ilości punktów w przypadku kiedy obie drużyny nie rozegrały ze sobą ,,dwumeczu" decyduje bilans bramkowy. Od razu niektórym przypomnę że to temat zabawy statystyką,. czy możliwe jest... |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|