The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 44 26,19%
osłabi 97 57,74%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 27 16,07%
Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87481
Stary 11.02.2021, 09:04
Zdybowicz po powrocie z wypozyczenia będzie za stary na CLJ, a trzymanie go jako 4-5 napastnika jest raczej bez sensu. Wg mnie jest za słaby na Wisłę, może się to zmieni ale nie sądzę.

Pawłowski, prędzej byłby fajnym zmiennikiem, tym bardziej że zaczyna łapać w Stali kolejne minuty (ostatnio 27 min w wygranym starciu z Legią i 45 min że Śląskiem) i jeśli wpadnie w oko Hyballi to zrobi z niego zawodnika. Jak pamiętam jego występy to lubil biegać, więc nie powinno być źle.
Co do reszty młodych to wszystko w ich rękach, ale jak to zawsze bywa, jeśli zaistnieje w esa 20% z nich to będzie wielki sukces.
Odpowiedz cytując
botulum
Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87482
Stary 11.02.2021, 09:38
Casus Plewki pokazuje że nikogo nie należy skreślać. Nie oczekuję wiele po Zdybowiczu, ale może nas pozytywnie zaskoczy i będzie walczył z Sobolem o bycie może 2 napastnikiem.
Pawłowski już nie będzie młodzieżowcem w przyszłym sezonie, więc będzie musiał wywalczyć sobie miejsce w składzie dobrą postawą. Ale jest bardziej doświadczony od Dudy co daje mu większe szanse na granie. Wydaje się, że rzeczywiście, nie boi się ciężko pracować, więc może będą z niego ludzie.
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87483
Stary 11.02.2021, 10:12
Hermond napisał(a):Wyświetl post
powoli dochodzimy do sytuacji w której na każdej pozycji rywalizuje młody zawodnik z doświadczonym piłkarzem:
Lis/Broda - Szot/Burliga - Frydrych/Szota - Mehremic/Hoyo - Sadlok/Wachowiak - Plewka/Basha - Yeboah/Starzyński - Zhukov/- - Savic/- - Kuba/Młyński - Forbes/Sobol

Jeśli takie były plany naszego Trio to wciąż brakuje nam młodej 8 oraz 10
Basha obecnie więcej czasu się leczy niż gra.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87484
Stary 11.02.2021, 10:14
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Zdybowicz po powrocie z wypozyczenia będzie za stary na CLJ, a trzymanie go jako 4-5 napastnika jest raczej bez sensu. Wg mnie jest za słaby na Wisłę, może się to zmieni ale nie sądzę.

Pawłowski, prędzej byłby fajnym zmiennikiem, tym bardziej że zaczyna łapać w Stali kolejne minuty (ostatnio 27 min w wygranym starciu z Legią i 45 min że Śląskiem) i jeśli wpadnie w oko Hyballi to zrobi z niego zawodnika. Jak pamiętam jego występy to lubil biegać, więc nie powinno być źle.
Co do reszty młodych to wszystko w ich rękach, ale jak to zawsze bywa, jeśli zaistnieje w esa 20% z nich to będzie wielki sukces.
A do kiedy Pawłowski ma kontrakt z nami? Żeby się nie okazało że jak do nas wróci to akurat wygaśnie mu kontrakt.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87485
Stary 11.02.2021, 10:43
Oczyszczanie kadry trwa w najlepsze, liczę jeszcze na pozbycie się Buchalika, Chuci i Bashy i można optymistycznie patrzeć w przyszłość.


Liczę na nowego bramkarza, środkowego obrońcę, środkowego pomocnika, skrzydłowego i napastnika.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87486
Stary 11.02.2021, 10:52
robert777 napisał(a):Wyświetl post
Fatos jeszcze odpali
Już nie odpali

https://transfery.info/aktualnosci/w...y-klubu/145326

Jedna z największych pomyłek jeśli chodzi o napastników.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87487
Stary 11.02.2021, 11:13
Jeżeli rzeczywiście Fatos pójdzie do Izraela, to oznacza, że mamy na oku jakiegoś napastnika, bo w tym momencie nie mamy nikogo, kto mógłby dać wartościową zmianę za Forbesa. Medveda widzę bardziej na pozycji nr 10.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87488
Stary 11.02.2021, 11:18
Ty moze widzisz, ale Hyballa ma inne zdanie na ten temat.
Odpowiedz cytując
robert777
Senior Member
 
Od: 11.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87489
Stary 11.02.2021, 11:35
Przecież piszą, że o krok. A u nas ten ostatni krok jest najtrudniejszy do pokonania. Coś mi się wydaje że Pan Fatos nie będzie jadł kebabów w Izraelu tylko dalej w Krakowie
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87490
Stary 11.02.2021, 12:10
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A do kiedy Pawłowski ma kontrakt z nami? Żeby się nie okazało że jak do nas wróci to akurat wygaśnie mu kontrakt.
Ma kontrakt na 2 lata z opcja przedłużenia o rok. Jak klub nie zawali (?) jak z Grabowskim to pewnie u nas zostanie na dłużej.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87491
Stary 11.02.2021, 20:06
http://www.90minut.pl/news/309/news3...ei-Yehuda.html
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87492
Stary 11.02.2021, 20:46
To jest aż niewiarygodne, jak bardzo udało się władzom Wisły oczyścić skład w jednym okienku.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87493
Stary 11.02.2021, 20:47
Patryko napisał(a):Wyświetl post
w tym momencie nie mamy nikogo, kto mógłby dać wartościową zmianę za Forbesa. Medveda widzę bardziej na pozycji nr 10.
Nie zapominaj o Buksie i Boguskim
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87494
Stary 11.02.2021, 20:48
Tez chyle czola.
Co prawda jesli zydki spadna to Fatos wroci latem, ale zawsze to kilka miesiecy lzej w kasie.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87495
Stary 11.02.2021, 20:52
a ja sie nie zdziwie jesli tam Fatos sie sprawdzi , wogle nie rozumiem zdziwienia że żydy sie nim zaintersowały , przyszedl do nas z tamtej ligi gdzie ma status bdb pilkarza


juz to kiedys pisalem , my tez wzdychamy za roznymi pilkarzami , ktorzy po odejsciu od nas , w nowych klubach chuja grają
Odpowiedz cytując
sl@y
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87496
Stary 11.02.2021, 21:01
Jak sie pozbylismy tylu piłkarzy to ciekawe czy jeszcze kogos sprowadzą czy kadra juz jest zamknieta.
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87497
Stary 11.02.2021, 21:28
szkoda, ze tylko wypozyczony
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87498
Stary 11.02.2021, 23:17
Patrząc na to że Wisła zdążyła go wypożyczyć na 10 minut przed końcem okienka w Izraelu to należą im się wyłącznie gratulacje.

Zawsze to 1/3 kasy z pozostającego kontraktu zostaje w kasie.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87499
Stary 11.02.2021, 23:44
Patryko napisał(a):Wyświetl post
To jest aż niewiarygodne, jak bardzo udało się władzom Wisły oczyścić skład w jednym okienku.
Ciekawe ile w tym bylo checi samego zarzadu (nie umniejszajac zaslug w wytransferowaniach kopaczy), a ile nowego trenera.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87500
Stary 12.02.2021, 02:48
Ale król parodystów został... Sabotażysta...
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87501
Stary 12.02.2021, 07:02
Pozbyć się Fatosa w tłusty czwartek?
Majstersztyk
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87502
Stary 12.02.2021, 08:32
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
a ja sie nie zdziwie jesli tam Fatos sie sprawdzi , wogle nie rozumiem zdziwienia że żydy sie nim zaintersowały , przyszedl do nas z tamtej ligi gdzie ma status bdb pilkarza


juz to kiedys pisalem , my tez wzdychamy za roznymi pilkarzami , ktorzy po odejsciu od nas , w nowych klubach chuja grają
Jest po przygotowaniach Hyballi, zydki mają pewnie problem.z napastnikami. Nawet jak Fatos jest w lepszej formie niż na jesień to u nas nie ma miejsca by takiego zawodnika odbudować. Mamy dwóch dobrych napastników i jest co najwyżej miejsce dla młodego, który wejdzie na 2 minuty. Choć życzę mu aby jednak nie było konieczności jego gry.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87503
Stary 12.02.2021, 11:42
To jest sytuacja potrojnego win. Zawodnik bedzie gral i miejmy nadzieje, ze odzyska forme. Jesli zydki sie utrzymaja to mamy z glowy spory bol glowy jesli chodzi o jego wynagrodzenie i fakt, ze sie nie odnalazl w Krakowie. Jesli sie nie utrzymaja to jest szansa, ze latem wroci zawodnik, ktory rozegral kilkanascie meczow i strzelil (oby!) pare bramek.

Na pewno nie bedzie Medveda latem. Oby za Forbesa wplynela korzystna oferta i poszedl w swiat. Moze sie okazac, ze Fatos bedzie "startowo" jedynym naszym doswiadczonym napastnikiem (Sobol mlodym). I niewykluczone, ze dojdzie wtedy tylko jeden solidny snajper, a Fatosa jesli sie nie uda upchnac nigdzie, bedziemy miec dalej na glowie, ale jednak ogranego i w jakims rytmie meczowym.
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87504
Stary 12.02.2021, 16:19
Oby tam odpalil, moze go jeszcze wykupia.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87505
Stary 12.02.2021, 22:47
Z tym składem osobowym więcej nie osiągniemy
Gramy nieźle, widac że idziemy w dobrym kierunku ale jakości brakuje, np ławka dzisiaj to skandal
A defacto z ofensywnych zabrakło tylko Kuby
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87506
Stary 12.02.2021, 23:04
skoro odeszło kilku ludzi, którzy obciążali znacznie nasz budżet, czy jest szansa na zakup napastnika przez duże N?
dzisiejszy mecz pokazał, że bez napastnika nic nie ugramy w lidze.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87507
Stary 12.02.2021, 23:42
Wszystko w swoim czasie panowie. Nie bedzie zadnego napastnika. Na ten moment mamy na kontraktach Forbesa, Medveda a od lipca takze Sobola i byc moze Beqiraja.

Nie gramy o nic w tym roku poza jak najwyzsza pozycja. Spadek nam nie grozi. Skonczy sie sezon, moze uda sie sprzedac Forbesa (oby kur_%(a), moze uda sie opchnac Fatosa albo zostanie w zydowni i wtedy bedzie mozna myslec o szukaniu napastnika.

Tymczasem trzeba grac tym co jest i plakac patrzac jak Brown podchodzi do 11.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87508
Stary 13.02.2021, 13:51
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Wszystko w swoim czasie panowie. Nie bedzie zadnego napastnika. Na ten moment mamy na kontraktach Forbesa, Medveda a od lipca takze Sobola i byc moze Beqiraja.

Nie gramy o nic w tym roku poza jak najwyzsza pozycja. Spadek nam nie grozi. Skonczy sie sezon, moze uda sie sprzedac Forbesa (oby kur_%(a), moze uda sie opchnac Fatosa albo zostanie w zydowni i wtedy bedzie mozna myslec o szukaniu napastnika.

Tymczasem trzeba grac tym co jest i plakac patrzac jak Brown podchodzi do 11.
Ale Brown podchodzi do 11 bo trener ustala kto strzela karne. Tu nie ma co płakać, tylko zapytać Hyballe czy nie ma lepszych w tym elemencie gry na boisku. Być może nie ma. Ale może jednak są a trener pominął ten element gry i siłą inercji został Forbes do karnych?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87509
Stary 13.02.2021, 13:58
A mi sie wydaje, ze trener chcial zbudowac Forbesa bramkami, takze z karnych.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87510
Stary 13.02.2021, 14:04
Cytat z Hyballi po meczu:

Brown Forbes przestrzelił rzut karny. Czy trener już wie, kto następny będzie wykonywał ,,jedenastkę”? ,,Nie mam pojęcia. To jest pierwszy karny, który przestrzelił Brown Forbes. Nie jestem w stanie teraz powiedzieć, zastanowię się nad tym w przyszłym tygodniu” – zakończył Peter Hyball
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:10.