
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka
Offline |
#11
|
|
Też się obawiam, po takim meczu to następnym razem przy prowadzeniu chłopaki będą zwyczajnie obsrani.
Sędzia dał do pieca, Silva też (choć ja mam pretensje o drugą sytuację, bo gdyby strzelił na początku meczu, to nie byłoby gola Burligi chwilę później), Savic pod koniec też dramat. Zamiast 4-3, było za moment 3-4. Buchal jak Buchal, od dawna nie powinno go tutaj być. Bilans u siebie w tym sezonie katastrofalny, a ilość frajerstwa już dawno wywaliła ponad skalę. Martwi mnie gra w obronie, niemal kazde dosrodkowanie robiło zamieszanie w naszych szeregach. Byle się utrzymać i zapomnieć (o kolejnym już) sezonie. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|