The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
dziki
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Różnie bywa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.01.2021, 11:01
azor napisał(a):Wyświetl post
z czysto wizerunkowego punktu widzenia - wlasciciel, ktory jest pilkarzem, dyrektor, ktory jest bratem wlasciciela /pilkarza, trener, który jest wujkiem wlasciciela/pilkarza i dyrektora - no juz troche za duzo tego
Meh. Jeśli tylko klub - jako organizacja - będzie wychodził na prostą, a drużyna zacznie osiągać normalne wyniki, to mógłby nawet w klubie być zatrudniony każdy członek rodziny Błaszczykowskich.

Nepotyzm w takiej formie nie jest jakoś szczególnie przeszkadzający, zważywszy na fakt,.że mówimy o jednym z najlepszych graczy w historii polskiej piłki, jego bracie który najwyraźniej nieźle sobie radzi w gabinetach i jego wujku, który sam był jednym z lepszych polskich piłkarzy lat dziewięćdziesiątych.

Tak długo, jak długo nie ma utrzymywania na siłę z jawną szkodą dla spółki, moim zdaniem nie ma w tym problemu.

Inna kwestia jest taka, że mam wrażenie,.że ludzie nie doceniają Brzęczka. To, że mu nie wyszło w reprzentacji nie znaczy, że ten nagle siądzie na wygodnym foteliku w Wiśle i będzie odcinał kupony za łatwą kasę. Albo próbował podkopywać dołki pod kimś. IMO będzie chciał udowodnić, że jest lepszy niż fama, którą teraz ma i wróci na stołek trenerski w pierwszej lidze / Ekstraklasie w najbliższych tygodniach / miesiącach.
Life is short. Wear your passion!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:52.