The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 13.12.2020, 12:21
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
Przeczytałem ten wywiad i niestety to tutaj nie przejdzie . Mentalność w tym kraju i w tej lidze się nie zmieni. Widać że jeżeli chlop dostał by transfery plus gości z obecnej kadry co chcą sobą coś prezentować może byśmy wkońcu w przeciągu 3 lat powalczyli o puchary i ruszyło by się coś do przodu. Ale wydaje mi się że chłopa tu nie będzie tak jak mówi poprzednik w maju, a my znów na boisku oglądać będziemy chuce silve batosa boguskiego i będziemy wpłacać pieniądze na opłatę ów wielkich zawodników.
Wisła w tym momencie powinna stawiać na młodych których można w najbliższym czasie sprzedać. Szot z meczu na mecz gra fajniej gdyby nie przepis o młodzieżowych grałby tam pewnie Niepsuj. To samo Plewka chłopak umie zagrać do przodu mam nadzieję że też będziemy na niego stawiać,chciałbym też żeby Hoyo dostał szansę na dłuższe granie no i oczywiście Buksa bo myślę że dziś on by spokojnie te sytuacje wykorzystał.

Czy będzie pięknie czy znów czeka nas strzał w mordę okaze się za parę tygodni
Gramy dwoma młodzieżowcami już jakiś czas, więc skąd wniosek że Szot by nie grał gdyby nie przepis? Mamy dwie szklanki w drużynie (Niepsuj i Burliga), więc nawet trener nie ma dylematu na kogo stawiać.

Ponadto mamy obecnie 3 miejsce w pro junior system, więc skończcie gadać że nie stawiamy na młodych.

Zima to idealny okres by odważniej wprowadzić Hoyo czy Bukse (o ile zostanie). A i trener obiecał że kilku graczy z CLJ zaprosi ma treningi w styczniu.
Nawet jak na kontraktach będą Beqiraj czy Boguski to nie sądzę że będą grali, o ile nie będzie plagi kontuzji w drużynie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:37.