
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2018
Offline |
#1
|
|
Edit z mojej strony - miałem na myśli że u nas nie było takiego od czasów Maaskanta, a nie Petrescu. Jeden kij, dawno nie było w Wiśle fizycznej miotły z zachodu, na całą polską ligę to po prostu rzadkość.
Jaroo1 - to nie chodzi o to, że ktoś olewa treningi od strony mentalnej. To przecież trenerzy (główny razem z fizycznym) ustalają obciążenia, plany na sezon, mikrocykle etc. Co z tego że dajesz z siebie maxa na treningu, jeśli sam trening był źle przygotowany? Będziesz biegał dookoła swojego domu po trawniku, bo na zajęciach były za małe obciążenia? |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|