
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2006
Offline |
#11
|
|
Wiem, że emocje, ale zachowajmy klasę, to nas zawsze od judaszy odróżniało.
Prawda jest taka, że chuja graliśmy, bo powinniśmy mecz rozstrzygnąć do przerwy, kiedy starozakonni nie istnieli, byli posrani jak zawsze i jestem przekonany, że gdybyśmy wtedy (a powinniśmy) wtoczyli bramkę, jak Wasyl 3 lata temu, to skończyłoby się pogromem. A w drugiej połowie, no niestety, trzeba przyznać, ze dostaliśmy karnego z dupy, a po czerwieni obrona częstochowy na maksa. Szkoda mi tego minimalizmu, bo parchów powinniśmy zawsze bezwzględnie dominować, a nie korzystać z prezentów takiego chuja jak stefański. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|