
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#16
|
Mocno podobny do tego ze Śląskiem. Gdyby wtedy Fatos wykorzystał patelnię być może byłyby 3pkty, nie udało się, później gong na 1-2 i przestaliśmy grać. Dziś bardzo podobnie. Mimo że Lechia była lepszą drużyną ten mecz był nawet do wygrania, tylko w 1 połowie setka Forbsa i później Jebaki, kolejna po przerwie. Chwilę później gong - kontra z dupy, samobój i siedliśmy. Środek był dziś fatalny, a na ławce nie było nikogo. Covid nas mocno męczy - brakło Lisa, Mehremicia, Savicia, Bashy, Maka, Kuveljica, Fatosa, Klemenza. Nie mówię, że któryś by nas zbawił, ale jednak możliwość jakiejś rotacji, zmian i być może mecz wyglądałby inaczej. Jak my mamy wypracować jakieś schematy czy zgranie jak nie ma połowy drużyny? ![]()
the future's uncertain
and the end is always near |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|