
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: Różnie bywa
Offline |
#11
|
|
Mocno liczę na to, że teraz się zacznie normalne granie. Krytykowałem mocno Skowronka i jego pomysły na grę na początku tego sezonu, ale jeżeli mi zamknie twarz wynikami i stylem gry, to z przyjemnością odszczekam com pisał.
Liczę na jakieś 2-0, tak żeby z tyłu znowu grało (nie wiem czy Mehremic może już grać, ale chętnie widziałbym znów jego na środku obrony), a z przodu niech wturla ktokolwiek. Cieszyłbym się trochę mocniej, gdyby udało się już wpuścić Buksę i żeby ten coś ukuł w końcówce. Nie jestem tylko pewien czy ten wrócił już do treningów [?]. Ogólnie, dobrze byłoby, gdyby nasi napastnicy strzelali regularniej ![]() ![]()
Life is short. Wear your passion!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|