
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#11
|
|
Dzisiejszy mecz utwierdził mnie w przekonaniu, że ze Skowronkiem jest coś nie halo..
W wywiadze przed meczowym, pytany czemu nie gra Beciraj, wprost oznajmia, że jeszcze fizycznie nie jest gotowy i potrzebuje czasu... Przecież on grał 85 minut w poprzednim meczu! A teraz wszedł z ławki! W przerwie zareagował pozytywnie - i się chyba wystraszył. Drużyna zaczęła grać, więc Skowronek wpadł na pomysł aby zdjąć dwóch najlepszych piłarzy na boisku - Yeboha i Silve... W miejsce tego drugiego wpuścił - Beciraja, który nie jest gotowy do sezonu. Minutę później, grubasek s.......ił nam setkę, bo zamiast podawać/strzelać wybrał wybicie piłki 5 metrów obok słupka... ....a, ja byłbym lepszy od tego ziomka... Potem standard - murujemy - z wiadomym i przewidywanym przez wszystkich rezultatem... Jeśli Buksa jest tak chujowy w oczach Skowronka, że stał się numerem 3 - to nie mam pytań... A jeśli ktoś potrafi podać mi agrument za zmianą Yeboaha to stawiam browara... O środku obrony, gdzie naszą gwiazdą jest Janicki nie wspomnę... Wrzucę na jutuba zaraz co ten chłopek odpierala co mecz, bo to jest "parodia westernu"... ![]()
Ddf
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|