The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.09.2020, 16:09
Gunner1906 napisał(a):Wyświetl post
Hehe gościu cytat który wkleiłem to TWOJA wypowiedź do - jak to nazwałeś Pana W. To nie jest wypowiedź Pana W tylko twoja w jego kierunku. Rozumiesz już ? Tak, tak najpierw się do niego pucowałeś, a potem zażarcie obrażałeś .

W czym ty mnie niby upokorzyłeś ? Ja się nie mam czego wstydzić, nie zmieniam swoich poglądów i jak Błaszczykowski nie strzeli karnego a potem drugiego to nie będę go na tym forum obrażał i pisał że jest nieudacznikiem i osłem i żeby się gonił z Wisły. Tak samo będzie z każdym innym naszym zawodnikiem czy trenerem. Wydaje mi się że to ty powinieneś się wstydzić tego że potrafisz na potrzeby udowodnienia swoich racji najpierw pisać że kadra jest słaba a potem że ta sama kadra, tylko bez Błaszczykowskiego Bashy Ondraska i innych których wtedy brakowało z powodu kontuzji jest mocna . Już pomijając obrażanie pracowników Wisły której niby kibicujesz.

Czy jestem chory z nienawiści do jakiegoś kiepa z forum? Wydaje mi się że nie (chociaż może? ) . Na tym forum matołów nie brakuje natomiast ty mi się rzuciłeś najbardziej w oczy :. No dobra ale skoro się tak denerwujesz, to na razie dam Ci spokój. Przypomnę się natomiast jak za kilka tygodni/miesięcy kiedy zapewne Artur Skowronek będzie na wylocie z klubu (czego mu nie życzę), będziesz po nim jechał jak burej suce, jak to masz w zwyczaju.
"Na tym forum matołów nie brakuje" (cytując ciebie) - no miłe masz podejście do kolegów i koleżanek z forum. Ja bym dodał, rozwijając twoją"myśl" jesteś jednym z czołowych "matołów" co nawet nie wiedział czy jest kibicem Wisły czy jakiegoś Arsenalu. Jak już się "określisz" to daj znać, krakusie co nawet gwary krakowskiej nie zna.

Skoro sobie pozwalasz - też sobie pofolguje. Z wieloma z forum dyskutowałem, ale taki ociężały intelektualnie typ jak ty to nie za często się trafia.

Chcesz dalej "odreagowywać" doznane "upokorzenia" i wyskakiwać co jakiś czas z takimi "gównami"? Ne szkoda ci czasu?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:55.