
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#11
|
|
Pozytywy:
1. Yeboah to będzie kocur 2. Savic się rozkręci 3. Wyglądaliśmy lepiej niż z Jaga Negatywy: 1. Nie mamy napastnika 2. Nie mamy środkowych obrońców 3. Nie mamy bramkarza. Jeśli nie ściągniemy napastnika, to dałbym nawet z przodu Savica, czy Yeboaha. Ktokolwiek niech tam gra, ale nie ten wóz z weglem Co takiego wybronił ostatnio Lis/Buchalik by nawet nie dać szansę w 1 spotkaniu Brodzie? No o kwestia obrony... Tutaj trzeba łudzić się na transfer last minute. Bo z tym co mamy to max naszych mozliwosci to 10-12 miejsce. O ile na bokach jeszcze to jakoś wygląda tak środek to dramat. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|