|
Moim zdaniem zwalnianie trenera w tym momencie byłoby skrajną głupotą. Porażka z KSZO to niewybaczalna wtopa, owszem. Ale emocje już trochę zeszły i trzeba popatrzeć na spokojnie: dopiero podpisał nowy kontrakt i ma kilka ważnych ogniw do zgrania z drużyną, był krótki okres przygotowawczy. Niech pokaże, że ta drużyna wypracowała jakieś schematy, ma jakąś piłkarską osobowość. Ta drużyna musi robić postępy, jeśli popadnie w marazm to zmienię zdanie i będę za zmianą. W tym momencie płacić mu kasę do końca kontraktu i zatrudnić nowego trenera? Bez sensu.
Mnie bardziej interesuje czy jest na forum osoba, która zna karierę trenerską Artura Skowronka. Czy są jacyś piłkarze, których odbudował albo mocno rozwinął? Dla mnie to równie ważna umiejętność trenera jak znajomość taktyki i jej wdrożenie do drużyny.
|