The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Wisła V
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Stara Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 17.08.2020, 11:43
Skowronek ze swoim warsztatem to się nadaje do prowadzenia druzyny w krakowskij lidze międzyszkolnej.. Gość wogole nie ma koncepcji na ten zespół, a wrowadzenie Plewki to już kompletny sabotaż. Niech się teraz trojca nie zdziwi jak sprzedaż karnetów stanie w miejscu, nie dość że cena kosmiczna to skórokopy nie dają powodów by inwestować w klub.. Od początku parodią było przedłużenie Boguskiego, gość zagrał już dość w Wiśle, od pewnego czasu jego obecność na boisku jest bezproduktywna a do tego noszenie przez Niego opaski kapitańskiej jest kompletną kpiną. Kapitan powinien mieć charakter i złapać resztę chlopaków za jajca gdy nie idzie a Boguski moim zdaniem nie ma takich cech osobowości.. jako kibic Wisły bylem w stanie dużo znieść, porażka PP w zeszlym roku, wpier..l o Legii, serię porażek za Stolarczyka itd. Zawsze wspierałem klub na stadionie, kupowalem akcje, limitowane pamiatki na poczet ratowania klubu, jestem w Socios ale teraz powoli tracę cierpliwość. Nie widać w tej drużynie zaangażowania, Skowronek myśli że powie kilka slów że im głupio po porażce z III LIGOWCEM!!! i że wszystko będzie ok bo kibice i tak dadzą siano.. Otóż nie, ja tym razem nie kupuję karnetu, 480 zł to 1/6 mojej wypłaty i muszę na nią cięzko pracować, a nasze grajki dostają kilkadziesiąt tys. miesięcznie za granie w pilkę i tego nawet nie umią zrobić z zaangażowaniem. jak kopacze pokażą charakter z Jagiellonią to wtedy wrócę do tematu karnetu.. i uwierzcie, duzo moich znajomych podobnie podchodzi do tematu karnetu na stadion..
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:19.