
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2013
Offline |
#34
|
|
Najlepszy mecz - 4:0 z ŁKS-em
Najsłabszy mecz - 0:7 z Legią Piłkarz sezonu - Normalnie dałbym Brożka, ale po ostatnich karnych w wykonaniu naszych piłkarzy bardziej doceniam skuteczność Błaszczykowskiego w tym elemencie gry, więc Kuba Słabiak sezonu - Jean Carlos Silva Odkrycie sezonu - Olek Buksa Zaskoczenie sezonu - fakt, że się jednak utrzymaliśmy Zawód sezonu - Ten sezon to jeden wielki zawód Najładniejsza bramka - Błaszczykowski na 2:0 z Koroną Największa wtopa - podanie Savićevicia w derbach przy R22 |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|