The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 14.06.2020, 19:26
Było to czego nie było wczesniej

widac ze sie rozpedzamy,dzwigamy sie psychicznie i fizycznie a to bardzo dobre symptomy

jest 5 pkt,w dodatku przy równej liczbie punktów Korona i Arka musza miec + 1 pkt wiecej

Widac ile znaczy Turgeman,piłkarz klucz, miał 2 swietne sytuacje i wygladało to juz inaczej.
Jest dobrze ,statystyki idą w gore.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 14.06.2020, 19:26
nieznajomy napisał(a):Wyświetl post
Brawo za walkę!! Kondycyjnie też dali radę. Taką Wisłę chciałbym oglądać w każdym meczu... . Przed meczem brałem remis w ciemno, teraz czuje duży niedosyt. Jak na kolejny mecz bez napastnika, było dobrze.



Dzięki za walkę, Wisełko dzięki za walkę
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 14.06.2020, 19:43
No...
zdecydowanie dobrze wyglądaliśmy fizycznie, wydolnościowo i szybkościowo,
zdecydowanie dobre czucie piłki,

Gdyby z przodu był klasowy napastnik i choć jeden szybki skrzydłowy...
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 14.06.2020, 19:48
Bez porównania do poprzednich męczarni.


Rafałowi B. już dziękujemy.


Trochę lepszego zgrania z przodu i będzie dobrze.
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 14.06.2020, 19:51
Boguski, Janicki i Tupta tym meczem tylko potwierdzili, że Ekstraklasa to zbyt wysoki poziom jak dla nich... Za tydzień mam nadzieję, zobaczyć Alona na szpicy, na skrzydle KAŻDEGO choćby i nawet Dawida Szota bez jednej nogi zamiast Boguskiego i Niepsuja na prawej obronie bo Klemenz jak wóz z węglem na boku gdzie dostaje czy to od Kuby, czy Vukana piłkę na dobieg to zabójstwo dla chłopa...
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 14.06.2020, 20:32
Szkoda straconych dwóch punktów, Arka słabiutka, spokojnie do ogrania.

Turgeman powinien grać od początku, z wypożyczonego Tupty mamy zagwarantowany jakiś procent za dalszy transfer, ale szkoda gościa na siłę promować kosztem wyników, bo to się nie opłaca.

Może w kontrakcie ma zapisane ile minut musi u nas zagrać i dlatego Skowronek go wystawia?
Ostatnio edytowane przez Cycu : 14.06.2020 o godz. 21:05.
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 14.06.2020, 20:35
Zagraliśmy poprawnie i nie odstawialiśmy nogi. Ciężko na dzień dzisiejszy było oczekiwać coś więcej. Było poprawnie i ja to oceniam na solidne 3+.
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 14.06.2020, 21:24
Ja jestem z tych, co przed tym meczem remis brali w ciemno.

Generalnie dobry występ, mecz był pod kontrolą Wisły, prezentujemy się coraz lepiej fizycznie i piłkarsko.

Czego zabrakło?
1. Na prawej obronie powinien zagrać ktoś z ciągiem na bramkę, szybszy od Klemenza, który jest dobrym stoperem ale na boku zbyt mało daje w ofensywie.
2. Potrzebujemy kogoś szybkiego na skrzydło.
3. Napastnik. Tupta niewiele daje. Widać było, że Turgeman to jest prawdziwy napastnik: szuka strzału, fajnie gra tyłem do bramki. Oby był gotowy do gry od pierwszej minuty.

Na plus Kuvelijc oraz Hołownia. Mają papiery na granie.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 14.06.2020, 21:34
OkLos zabrał to co dał z Rakowem - tam z gry byliśmy dużo gorsi, dziś dużo lepsi. Sumarycznie te 4 pkt z tych 2 meczach to... W sumie było to na co liczyłem przed wznowieniem gier. Pewnie w marcu/kwietniu z rozpędu byśmy ugrali więcej. Dziwna ta runda w erze postpandemicznej ŁKS już tylko matematycznie, obstawiam że 1-3 pkt może zdobędą w pozostałych meczach,więc wygrana z nimi to obowiązek. Kluczem jest dobrze zacząć dogrywke co pozwoli szybko załatwić sprawe utrzymania.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 15.06.2020, 10:09
Zaraz się zacznie burza ale czy tylko dla mnie wyglądało to tak że nie chcemy zrobić krzywdy arce?Kuba jakoś dziwnie kiksujący strzały w środek bramki podania za plecy w najprostszej sytuacji...
Odpowiedz cytując
Garret
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 15.06.2020, 10:23
Dlatego Kuba strzelił w słupek na początku. Tak się umawiali. I Klemenz z rogu też specjalnie celował w bramkarza, nie obok niego.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 15.06.2020, 10:54
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Zaraz się zacznie burza ale czy tylko dla mnie wyglądało to tak że nie chcemy zrobić krzywdy arce?Kuba jakoś dziwnie kiksujący strzały w środek bramki podania za plecy w najprostszej sytuacji...
Tak, wszystko szło po myśli Kuby, tylko w meczu z Rakowem nie powiedzieli Janickiemu i Saviceviciowi o swoim planie udupienia klubu. Samemu Kubie po prostu głupio było nie strzelić karnego, więc trafił dla niepoznaki.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 15.06.2020, 13:17
Pytanie - co z wygasającymi kontraktami 30 czerwca ? Tzn wszystkie wypożyczenia typu Turgeman, Hebert, Tupta itp ?
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 15.06.2020, 14:23
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Zaraz się zacznie burza ale czy tylko dla mnie wyglądało to tak że nie chcemy zrobić krzywdy arce?Kuba jakoś dziwnie kiksujący strzały w środek bramki podania za plecy w najprostszej sytuacji...
Nie zacznie się żadna burza, po prostu bredzisz

Po zastanowieniu i uspokojeniu emocji stwierdzam, że jestem zadowolony z wyników tej 30 kolejki.
Kolejny punkcik nad Koroną, a to był jednak trudny teren, na którym zazwyczaj dostawaliśmy w cymbał ostatnio, więc nie jest źle.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 15.06.2020, 17:28
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Pytanie - co z wygasającymi kontraktami 30 czerwca ? Tzn wszystkie wypożyczenia typu Turgeman, Hebert, Tupta itp ?
Też zastanawiałem się w trakcie meczu, jak się podpisuje/jak podpisano umowy: do końca sezonu czy do końca czerwca.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Toeju
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 17.06.2020, 10:45
Wypożyczenia są do końca czerwca.
W ostatnim wywiadzie Królewski potwierdził, że rozmowy trwają, a dziś na Twiterze SportMałopolska poinformował, że wyjdzie jedna masowa informacja z kim i na ile umowy zostały przedłużone.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 17.06.2020, 11:38
Zdecydowana większość kontraktów już do końca sezonu przedłużona.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:10.