
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#1
|
|
Ja jestem z tych, co przed tym meczem remis brali w ciemno.
Generalnie dobry występ, mecz był pod kontrolą Wisły, prezentujemy się coraz lepiej fizycznie i piłkarsko. Czego zabrakło? 1. Na prawej obronie powinien zagrać ktoś z ciągiem na bramkę, szybszy od Klemenza, który jest dobrym stoperem ale na boku zbyt mało daje w ofensywie. 2. Potrzebujemy kogoś szybkiego na skrzydło. 3. Napastnik. Tupta niewiele daje. Widać było, że Turgeman to jest prawdziwy napastnik: szuka strzału, fajnie gra tyłem do bramki. Oby był gotowy do gry od pierwszej minuty. Na plus Kuvelijc oraz Hołownia. Mają papiery na granie. ![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|