The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 30.05.2020, 18:07
Skowronek miał pomysł na Piasta zapomniał tylko wziąść piłkarzy na mecz
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 30.05.2020, 18:07
To co dziś pokazali nasi piłkarze to był marny kabaret i kpiny z kibiców wspierających klub. WSTYD
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 30.05.2020, 18:08
Sabotaż, kompromitacja, nieporozumienie, to wygląda jak robienie sobie jaj z kibiców, sponsorów, ....a wygląda to tak dramatycznie.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 30.05.2020, 18:09
qrwa. czeka człowiek dwa miesiące na mecz a tu 42 sekunda i jest po meczu. Najpierw Janicki dostaje w centralę i.... podaje do rywala, za chwilę asystę roku chce i zalicza Żukow a przebija ich Wojtkowski. Przebija ich wszystkich Sadlok. Pierwsza żółta karta bardzo debilna druga również, Zero pomyślunku.Facet, który wydawałoby się wszedł znowu na poziom bardzo dobry.
Kabaret to małe słowo na naszą dzisiejszą grę.Odpadliśmy dziś z walki o pierwszą ósemkę.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
topamers
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 30.05.2020, 18:14
Maciek, były reprezentant przy wyniku 3:0 w dupę, fauluje heroicznie na środku boiska i broni wynik Niestety sam ponosi straty i dostaje czerwoną kartkę Historia godna filmu finansowanego przez TVP
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 30.05.2020, 18:21
Szneka napisał(a):Wyświetl post
qrwa. czeka człowiek dwa miesiące na mecz a tu 42 sekunda i jest po meczu. Najpierw Janicki dostaje w centralę i.... podaje do rywala, za chwilę asystę roku chce i zalicza Żukow a przebija ich Wojtkowski. Przebija ich wszystkich Sadlok. Pierwsza żółta karta bardzo debilna druga również, Zero pomyślunku.Facet, który wydawałoby się wszedł znowu na poziom bardzo dobry.
Kabaret to małe słowo na naszą dzisiejszą grę.Odpadliśmy dziś z walki o pierwszą ósemkę.
Wydawało mi się, że gramy o utrzymanie

Mecz z rodzaju tych do zapomnienia, co mieli zawalić to zawalili. Teraz z Legią pewnie w plecy, a później walka o Top 13.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
KacperNoEasy
Junior Member
 
Od: 04.2020

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 30.05.2020, 18:24
Ciężko coś wyrokować na podstawie pierwszego spotkania, ale zawodnicy Piasta grali na pełnej świeżosci, my na "stojanowa". Zero dynami, chyba faktycznie przesadzili z intensywnością tam
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 30.05.2020, 18:35
Dobra, nie ma co rozpaczać na razie, porażka z Piastem była jednak wkalkulowana, martwi tylko koszmarny styl. Obyśmy już wykorzystali swój limit prezentów dla przeciwników, kubeł zimnej wody może był potrzebny.

Jutro trzymamy kciuki za Wisłę Płock i Lechię.
Odpowiedz cytując
ślimak
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 30.05.2020, 18:35
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Wydawało mi się, że gramy o utrzymanie
Teraz z Legią pewnie w plecy, a później walka o Top 13.
Jak nie wygramy w Gdyni, to spadniemy...
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
Odpowiedz cytując
nieznajomy
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 30.05.2020, 18:38
Panowie piłkarze, nawet w sparingach tak nie przystoi grać. Mecz całej drużynie nie wyszedł. Piast nas sprowadził na ziemię, różnica klas, ale Piast to mega drużyna jak naszą ligę. Wisła za wolno, nie dokładnie, masa błędów, stary Janicki wrócił, bez strzału na bramkę... Temat naszych napastników. Ja wiem, że cała drużyna zagrał źle ale przy normalnej sytuacji to może dla 16 latka lepiej było by się ogrywać i przede wszystkim strzelać w I lidze. Broziu nie będzie miał sił na 90 minut... wiem jaką mamy sytuacją więc się trzeba cieszyć że chłopaki są, ale to mi pokazuje, że jak Turgeman nie wróci i nie odpali to bez napastnik może być ciężko...
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 30.05.2020, 18:52
Nie beczcie już. Bramka w pierwszej minucie, słaba gra i 4:0 boli, ale to tylko jeden mecz. Lepiej przegrać raz 4:0 niż 4 razy po 1:0. Także aby się obudzili i zaczęli grać.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 30.05.2020, 19:00
Szkoda ze pseudo-sezonu nie zakonczono w lutym, mielisbymy juz utrzymanie,a tak druzyna całkowicie rozregulowana , widmo spadku wciaz czuwa...
a z taka grą to szkoda ich ogladac , jakbym widział jeden z meczów ze sławetnej passy 10 porazek z rzedu ,ta sama niemoc ,mogli ten sezon jak we Francji zakonczyc.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 30.05.2020 o godz. 19:19.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 30.05.2020, 19:05
Zostaje nadzieja ze nikt nie spadnie.
Po takim wejsciu w lige i wyja***niu sie na skorce od banana to moze byc kiepsko.
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 30.05.2020, 19:26
11 minut i po meczu. Nie powiem że nie jest to fajne. Szkoda tylko że nie dla nas.Za 2 mecze mogą wrócić koszmary...
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 30.05.2020, 20:09
Zakładam optymistycznie że za drugim razem nie trafiliśmy z formą na start ligi. Gra wyglądała jak pod koniec 2019 za poprzedniego trenera (którego imienia wymieniać nie można). Oczekuję jakiegoś wstrząsu po tym meczu. Wiadomo że z Piastem czy Legią ciężko było liczyć na punkty ale nie możemy tracić 4 goli w taki sposób w meczu. Jak wróci świeżość powinno być lepiej.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 30.05.2020, 20:45
Na tym zgrupowaniu to chyba tylko chlali przez tydzień ... Przynajmniej tak to dzisiaj wyglądało.
0% koncentracji, 0% myślenia, 0% mocy ...
Chyba tylko Buksy nie pamiętam, żeby jakiegoś babola walnął (ale ile on miał kontaktów z piłką) a poza tym to każdy coś zmalował ...
Co to kuźwa miało być?!
Odpowiedz cytując
konrad
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 30.05.2020, 21:22
Może przestaną pisać o ósemce.
Tylko Wisła.
Warszawa da się lubić, Warszawa da się lubić, tu trzy punkty można zdobyć, tutaj Legię można ubić.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 30.05.2020, 21:56
ehh 2 miesiące i już zdążyłem zapomnieć, że jeszcze możemy spaść, jak komuś pandemia nie zszargała do końca nerwów to Wisełka poprawiła niestety, 2.5 miecha temu bylismy w gazie, aktualne rozgrywki trzeba traktować jak 'nowy sezon' bo taka też była przerwa, więc weszlismy w niego beznadziejnie. Najgorsze, że w tym 'nowym sezonie' już nie mamy pola manewru na słabsze mecze...
Odpowiedz cytując
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 30.05.2020, 22:04
ten mecz tylko pokazał że jedni byli w treningu mimo zakazów, inni siedzieli na dupie....
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 30.05.2020 o godz. 22:25.
Odpowiedz cytując
UcheJ
Senior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 30.05.2020, 22:33
Moja analiza gry:


Niestety trener przekombinował. Już tłumacze dla czego:
Zmienił ustawienie gry, na papierze to to samo ale w praktyce to już niestety nie.
Skrzydłowi przesuwają się do środka i zostawiają to miejsce bocznym obrońcą. Pomysł może fajny ale wykonanie katastroficzne dla ataku i obrony w tym meczu. Sadlok i Bury w ogolę nie wchodzi w te strefy jak by to w ogolę nie ćwiczyli. To co działo na wiosnę, tak zwany obieg czy to w lewej czy prawej strony skrzydłowego robił popłoch u przeciwników a teraz lipa. Zejście skrzydłowych do środka spowodowało przesunięcie Zukova na pozycje 6 przez co zabrano mu pressing na połowie przeciwnika co za tym idzie nie odbieraliśmy piłki z przodu.
pomysł z Tupta na "skrzydle" miał grać jako drugi napastnik w praktyce lub obok Savicevicia totalna porażka, chłopa w ogole nie było na boisku. Błaszczu oczywiście coś tam próbował ale sam to może w bierki grać.
Savicewić próbował rozgrywać ale partnerzy albo nie rozumieli albo odgrywali na straty. Basha i Zukov pod kreska jeśli chodzi o samą gre piłka, odbiór marniutki. Janicki najgorszy to co on wyprawiał to sabotaż na każdej lini. Jedyny dobry fragment tego meczu to, początek drugiej połowy i jest to zasługa, zawodnika za którym nie przepadam to Wojtkowski, grał szybciej piłka i od razu było widać problem w Piaście, ustawiał się bardziej na pozycji skrzydłowego, co zaowocowało stworzenie kilka wrzutek i szybszych akcji na lewej stronie.



Jak coś działa, to się tego nie zmienia, mam nadzieje że Trener wyciągnie wnioski i takim sposobem grania nie wyjdziemy drugi raz na mecz. Przypomnę poprzednich trenerów Wdowczyk i Stolarczyk (gra 5 obrońcami) spowodowało 9 i 11 porażek z rzędu, zmieli system i polegli. Trener zawsze chce coś usprawnić a zawsze dzieje się odwrotnie.
Odpowiedz cytując
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 30.05.2020, 22:53
Nigdy w życiu nie widziałem takiego babola jak w wykonaniu Buchalika! Dobrze, że nie było podania w światło bramki! Już brak słów na określenie jego umiejętności! Won
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 30.05.2020, 23:12
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Nigdy w życiu nie widziałem takiego babola jak w wykonaniu Buchalika! Dobrze, że nie było podania w światło bramki! Już brak słów na określenie jego umiejętności! Won
To przypomnij sobie jak Pawełek w meczu z Lechią - decydującym o mistrzostwie - przepuścił piłkę pod butem. Dziękować Bogu trafiła w słupek, a mecz wygraliśmy i Mistrza zdobylismy
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 31.05.2020, 07:53
ślimak napisał(a):Wyświetl post
Jak nie wygramy w Gdyni, to spadniemy...
Tak bo jak rozumiem, runda finałowa jest odwołana?

Oczywiście wczoraj wyglądało to jak kabaret a nie mecz z naszej strony. Widać fatalne przygotowanie fizyczne lub źle wymierzony start ligi przez Dyje. W meczu z Lechem wykonaliśmy 140 sprintów, wczoraj 66. Przepaść.

Może i porażka była wkalkulowana ale w takim stylu.... wyglądało to gorzej niż 0-7 z legią, i tylko wynik jest taki bo drużyna przeciwnika nie była tak nakręcona na wynik jak wtedy Legia.

Na Legię szykuje się w obronie tornado (Zapewne na skraju z Szotem i Burliga) i nie liczę na punkty. Nie z taką gra. Choć na pewno zaprezentujemy się lepiej, bo gorzej się po prostu nie da.
Odpowiedz cytując
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 31.05.2020, 08:45
Mecz tragedia. Oby to był tylko Po fajnej serii, przyszedł mecz fatalny. Może tak po prostu musi czasem być ? Martwi styl. Graliśmy oprócz napastnika ( który zagrał dotąd bodaj w dwóch meczach ) najmocniejszym składem. Zapomnieć i zrehabilitować się w niedzielę - to zadanie dla naszych piłkarzy. A niektórzy z nas - żenujące zachowanie na różnych forach. Jechanie po piłkarzach, których kolejkę temu "nosili na rękach". Krytyka tak, należy się. Jechanie po nich, nie...
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 31.05.2020, 09:58
Gdy pisalem na Sb ze ( wtedy) na szczescie sie sezon skonczyl to sie ze mnie smiano .....hhhmmm wznowienie rozgrywek dla nas to NIESZCZESCIE , za tydzien w....... od legii a potem mecz z niezlym rakowem i wyjazd do walczacej o zycie swini ,
Odpowiedz cytując
KacperNoEasy
Junior Member
 
Od: 04.2020

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 31.05.2020, 11:00
Musimy wszyscy pamiętaj o jednym, że sytuacja z Covid jest dynamiczna. Nikt nie gwarantuje nam, że runda finałowa odbędzie się na 100%. Także nie ma już miejsca na stratę punktów (już za dużo ich straciliśmy), bo może się okazać, że po 30 kolejkach liga zostanie "zamknięta", a my obudzimy się w I lidze, a mało jest drużyn, które stamtąd wracają.
Ostatnio edytowane przez KacperNoEasy : 31.05.2020 o godz. 11:02.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 31.05.2020, 11:01
błąd Janickiego usprawiedliwiony tym że dostał piłką w torbe , już po tym trafieniu nie można by mieć pretensji gdyby po prostu leżał na murawie

błedy Bashy i Żukowa kuriozalne , to było po prostu oddanie piłki do przeciwnika , mam nadzieje że to z powodu nietypowych przygotowań , i wszystko wróci do normy

na pocieszenie pozostaje dodać , że Piast to jedna z najlepszych drużyn w lidze , z mocnymi zawodnikami , dobrym trenerem , aktualny MP z ogromnymi szansami na obronę tytułu

wiem że zwykło się u nas zdawać na logike ekstraklasy , ale w cywilizowanych krajach , takie mecze po prostu drużyny analogiczne do Piasta wygrywają w cuglach i nikt z tego powodu (w drużynach przegranych) nie drze szat

wiem ze to tak śmiesznie brzmi "Piast" u nas za czołówke ligi zwykło się uważać Legie, Lecha, nas (do czasu)
ale Piast w ostatnich 6 latach 3krotnie awansowałl do pucharów , jest MP

to tak troche ku pokrzepieniu serc
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 31.05.2020, 11:32
Ale mamy rozmach w tym roku
0:4 z Lechem
0:7 z Legia
0:4 z Piastem
wszystko na wyjezdzie.
Oby nie zaszla teraz zmiana, ze u siebie
Odpowiedz cytując
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 31.05.2020, 12:31
Cytat:
"to tak troche ku pokrzepieniu serc"

4:0 z Piastem to żadna tragedia - są lepsi (piłkarsko) po każdym względem od nas W TEJ CHWILI.
Ale w takim stylu? Czy może raczej bez żądnego stylu?
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 31.05.2020, 12:47
Moim zdaniem obraz gry był wynikiem lajtowego podejścia do treningu i meczów. Piłkarzom kończą się kontrakty albo są tu na wypożyczeniach, więc trenowali i grali tak, żeby niczego nie naciągnąć, nie zrobić sobie krzywdy. Ewidentnym przykładem jest pół-wślizg Wojtkowskiego przy trzeciej bramce.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:33.