
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#1
|
Mecz z rodzaju tych do zapomnienia, co mieli zawalić to zawalili. Teraz z Legią pewnie w plecy, a później walka o Top 13. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy
Offline |
#2
|
|
Jak nie wygramy w Gdyni, to spadniemy...
![]()
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#3
|
|
Tak bo jak rozumiem, runda finałowa jest odwołana?
Oczywiście wczoraj wyglądało to jak kabaret a nie mecz z naszej strony. Widać fatalne przygotowanie fizyczne lub źle wymierzony start ligi przez Dyje. W meczu z Lechem wykonaliśmy 140 sprintów, wczoraj 66. Przepaść. Może i porażka była wkalkulowana ale w takim stylu.... wyglądało to gorzej niż 0-7 z legią, i tylko wynik jest taki bo drużyna przeciwnika nie była tak nakręcona na wynik jak wtedy Legia. Na Legię szykuje się w obronie tornado (Zapewne na skraju z Szotem i Burliga) i nie liczę na punkty. Nie z taką gra. Choć na pewno zaprezentujemy się lepiej, bo gorzej się po prostu nie da. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|