
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła: | |||
| wzmocni się |
|
44 | 26,19% |
| osłabi |
|
97 | 57,74% |
| zmiany kadrowe nie będą odczuwalne |
|
27 | 16,07% |
| Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
|
|
"Wisła już rozmawia
Nieco inne podejście do sprawy ma prezes Wisły Kraków Piotr Obidziński, który jest gotowy na masowe negocjacje. â W związku z tym do każdego naszego zawodnika, któremu 30 czerwca skończy się kontrakt, podejdziemy indywidualnie. Musimy rozmawiać i już to robimy. Mamy wariantową strategię na wypadek różnych sytuacji i okoliczności. Trudno też teraz rozmawiać o wysokościach kontraktów zawodników, bo nie wiemy, ile pieniędzy będzie w polskiej piłce i ekstraklasie po opanowaniu epidemii â mówi prezes Białej Gwiazdy. Przy Reymonta kontrakty wygasają 16 graczom. â Rozmowy z tą szesnastką piłkarzy są otwarte, bo musimy wiedzieć, którzy z nich chcą dalej u nas grać czy też pracować w innym charakterze. Zadajemy pytania na temat oczekiwań, ale są to negocjacje oparte na różnych opcjach w zależności od sytuacji, która nas spotka. Wspomniana szesnastka to bardzo zróżnicowana grupa zawodników. Są w niej tacy, których granie powoli zmierza do końca, gracze wypożyczeni, wypożyczeni z opcją wykupu, oraz tacy, z których sami będziemy chcieli zrezygnować. Trzeba pamiętać, że nie wszystkich udało się odpowiednio zweryfikować sportowo, bo rozgrywki zawieszono w środku sezonu. Nie każdy zawodnik dostał szansę, żeby go rzeczowo ocenić i sprawdzić, więc trzeba to jeszcze spróbować zrobić â zaznacza Obidziński." https://www.przegladsportowy.pl/pilk...ntanny/qprmd21 "W przypadku Michała Maka prowadzimy rozmowy i mogę powiedzieć, że jest on bliżej niż dalej od pozostania w Krakowie na dłużej... . https://www.przegladsportowy.pl/pilk...wywiad/1hzmryk
Ostatnio edytowane przez leszekm : 06.04.2020 o godz. 10:52.
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
|
|
Oby Buksie zaproponowali nową umowę z podwyżką
![]() |
|
|
|
Member
Od: 11.2019
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
|
|
noto chyba rozsadna cena , biorac pod uwage ze kupuja troche kota w worku
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
|
|
Jasne... nikt ci tyle nie zapłaci ile Włoch obieca.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Offline |
|
|
Zwłaszcza w obecnej sytuacji wątpię aby ktoś dał taką sumę.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
|
|
ja bym Go nie sprzedawał.5 mln euro na dziś to duża kwota ale na jutro może okazać się groszami.
|
|
|
|
Member
Od: 11.2019
Offline |
|
|
Najważniejsza jest kwota % od następnego transferu i jeszcze od następnego
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
|
|
Tak, na pewno tyle zapłacą, zważywszy na to, że za pół roku mogą go mieć za free...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
|
|
tak tak , dadza nam 5 mln za chlopaka ktoremy sie konczy kontrakt za pol roku - i moze przejsc za darmo
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
|
|
Tyle, że to nie takie hop siup.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
|
|
Tak może powiedzieć ktoś kto ma stabilną sytuacje bez długów. Dla nas to astronomiczna kwota - w zasadzie pozwalająca spłacić stare zadłużenie. Zbyt duże ryzyko żeby odmówić.
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
|
|
póki co- optymistycznie zakładając-Olek Buksa jest nasza największa nadzieją na wyjście z długów. śmiem twierdzić, że pójdzie za jakiś czas za ponad 10 mln euro i dzięki pieniądzom za Niego wyjdziemy na prostą.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
|
|
Myślę, że gdyby ktoś dawał teraz 3 mln E to Wisła by przyjęła ofertę. Co innego gdyby miał jeszcze z 2 lata kontraktu. Ale obawiam się, że podpisze z kimś i odejdzie za darmo...
A jak przedłuży to śmiało będzie można chłopakowi oprawę zrobić bo może być naszym kluczem do wyjścia na prostą To tak w formie żartu.![]()
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los Od jakiego ich nic nie wyzwoli Bo zabije ich las Rąk co klaszczą na czas W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli Patrz jak piją i żrą Twoją żywią się krwią I żonglują słowami twych pieśni Lecz nic nie śni im się A najlepiej wiesz że Nie istnieje wszak to co się nie śni. Jacek Kaczmarski |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline |
|
|
jakoś za dobrze nie wychodziliśmy na sprzedaży zawodników do Włoch... chyba Catania wisi nam kasę za Chrapka?
![]()
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
|
5mln teraz i MOŻE 10mln w przyszłości , a może 1mln w przyszlości chłopak ma 16 lat , tak na dobra sprawe nie wiadomo na 100% to z niego wyrosnie, poki co jest wybitny JAK NA SWÓJ WIEK ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
|
|
Póki co to nikt nie wie jak to się skończy.
Tak samo może odejść za 3 mln euro, jak za kwotę za ekwiwalent. Patrząc, że kończy mu się kontrakt to nikt nie da kosmicznej kwoty za niego. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2018
Offline |
|
|
Prawda jest taka, że wszystkie karty w ręku ma Olek i jego menadżer. Jak będą chcieli żeby Buksa podpisał nową umowę, to podpiszę a jak nie to nie, a rozmowa na temat kwot transferowych jest totalnie wyssana z palca, przecież to od razu widać, że te artykuły to jakieś bajdurzenie włoskie. Jeśli chodzi o meritum, to mnie już osobiście wkurza to ciągłe przeliczanie Buksy na hajs, jakby to nie był nasz wychowanek, swój chłopak, tylko jakiś Murzyn przywieziony w bagażniku. Ja jestem optymistą jeśli chodzi o te sprawę, skoro jest dobra wola z obu stron, a i z punktu widzenia rozwoju piłkarza nie ma raczej lepszej opcji niż przebijanie się dalej w Wiśle, to nie ma co srać ogniem, będzie co ma być.
Ostatnio edytowane przez Matios98 : 06.05.2020 o godz. 12:51.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2018
Offline |
|
Owszem, mógłby sobie taki klub poczekać i za friko capnąć młody talent, ale jest jeden mały problem, takich klubów polujących na znakomicie rokujących mlodych, jest przynajmniej kilka. Jak ktoś będzie czekał na darmową okazję (dla nich zresztą 5 mln, to prawie darmo), to potem zobaczą figę z makiem, bo inny ich nakryje czapką. Oczywiście, jak jakiś klub przekona np. ojca Buksy do konsekwentnego czekania na koniec kontraktu, to nic się nie da zrobić, ale raczej dany klub nie powinien na to liczyć |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
|
|
Wg mnie 5 baniek Euro to już nie jest pryszcz dla takiego klubu jak Napoli, szczególnie za tak młodego zawodnika (to jedna wielka niewiadoma dla nich - spore ryzyko, że się nie rozwinie odpowiednio).
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 06.05.2020 o godz. 16:59.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Dokładnie tym bardziej,ze nie pokazał nie wiadomo czego...
![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2018
Offline |
|
|
Ma dopiero 17 lat, z napastników w Polsce może Kownacki w ostatnich latach zaczął wcześniej grać.
Strzelił w tym sezonie też już 3 gole. W seniorskiej piłce pokazał już strzał z lewej nogi, drybling, wychodzenie na pozycję. Jest wysoki, więc docelowo może być typową dziewiątką. On dopiero za 10 lat będzie zaczynał "najlepszy wiek dla piłkarza". Bez kryzysu koronawirusowego wyobrażam sobie, że ktoś mógłby za niego dać 5 baniek. Teraz może być o to trudniej, ale jeśliby rozegrał cały sezon, grając średnio około 45 minut na mecz i do tego walnie jeszcze kilka bramek, to z 5 mln euro ktoś pewnie wyskoczy. Może nawet więcej. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
|
|
Wyskoczy, jeśli nie będzie go mógł mieć za pół roku za darmo
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2018
Offline |
|
|
No tak, to oczywiste.
Po prostu mówię, że taka cena nie jest z dupy. Gdyby grał w Legii, zapewne byłby już teraz co najmniej piątkę warty. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|