The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 02.03.2020, 16:15
Tak, wiem.
Ale spróbuj obronić w tym przypadku trenera.
Chciałem to napisać już po meczu z Koroną, a tym bardziej z Zagłębiem, ale łudziłem się, że tendencja będzie jednak wzrostowa.
Nie jest.
Wiem, że bronią go wyniki.
Zwłaszcza w tej rundzie.
5 zwycięstw, 1 remis.
Jednak z każdym meczem wygląda to taktycznie gorzej. Czyżby rywale już się zorientowali, co należy robić?
Chętnie przyznam się do pomyłki w ocenie i uznam, że fatalne oddawanie pola po strzelonych golach to wina indywidualnych błędów piłkarzy, a nie taktyki przyjętej przez trenera.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 02.03.2020, 18:09
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Tak, wiem.
Ale spróbuj obronić w tym przypadku trenera.
Chciałem to napisać już po meczu z Koroną, a tym bardziej z Zagłębiem, ale łudziłem się, że tendencja będzie jednak wzrostowa.
Nie jest.
Wiem, że bronią go wyniki.
Zwłaszcza w tej rundzie.
5 zwycięstw, 1 remis.
Jednak z każdym meczem wygląda to taktycznie gorzej. Czyżby rywale już się zorientowali, co należy robić?
Chętnie przyznam się do pomyłki w ocenie i uznam, że fatalne oddawanie pola po strzelonych golach to wina indywidualnych błędów piłkarzy, a nie taktyki przyjętej przez trenera.
Skowronek out!

Ja .......ę, weź człowieku przyjmij do wiadomości że mamy skład maks na środek tabeli i zdeterminowany przeciwnik jest w stanie nas zdominować, tak jak to zrobiły Korona i WP. Dochodzi do tego zmęczenie - tylko Żukow jest u nas typem biegacza - i zaczyna się walka o przetrwanie. Dodajmy, że ten sam problem miały w tej kolejce (w różnym stopniu):
- Śląsk
- Lechia
- Lech i Jaga
- Arka.

To jest ten sam poziom nieogarniania rzeczywistości jak .......enie wieśniaka że przeciwnicy stwarzają sobie okazje, tylko ich nie wykorzystują. No, stwarzają, bo to słaba Wisła a nie Barcelona. Stwarzają z Legią, Cracovią czy Śląskiem to tym bardziej będą stwarzać z drużyná z dołu tabeli, a taką jesteśmy.

TO NIE JEST SKŁAD NA DOMINACJĘ W LIDZE, NA PUCHARY CZY PEWNIE NAWET ÓSEMKĘ. MY CHCEMY SIĘ W TEJ LIDZE UTRZYMAĆ.

Dlatego Twój post jest idiotyczny, bo zakłada że mamy możliwość dominacji przez cały mecz, a to nieprawda. Kubeł zimnej wody na głowę, rzut oka na tabelę, potem na skład.

Jeżeli ktoś ma urojenia że będziemy wszystkich golić to radzę już teraz zejść na ziemię.

Ja obronię trenera - ma skład jaki ma, po każdym meczu tylko Żukow jest w topie przebiegniętych km, wielu zawodników jest wiekowych a poziom składu dupy nie urywa. Jest OK, ale dobry początek z druźynami w kryzysie chyba niektórym główki rozgrzał.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.03.2020 o godz. 18:19.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 03.03.2020, 01:52
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Tak, wiem.
Ale spróbuj obronić w tym przypadku trenera.
Chciałem to napisać już po meczu z Koroną, a tym bardziej z Zagłębiem, ale łudziłem się, że tendencja będzie jednak wzrostowa.
Nie jest.
Wiem, że bronią go wyniki.
Zwłaszcza w tej rundzie.
5 zwycięstw, 1 remis.
Jednak z każdym meczem wygląda to taktycznie gorzej. Czyżby rywale już się zorientowali, co należy robić?
Chętnie przyznam się do pomyłki w ocenie i uznam, że fatalne oddawanie pola po strzelonych golach to wina indywidualnych błędów piłkarzy, a nie taktyki przyjętej przez trenera.
Liga nauczyła się gry Wisły więc "efekt nowej miotły" się skończył.
Teraz trzeba albo lepszego wykonawstwa (będzie ciężko, bo m.in. kontuzje) albo trzeba coś pozmieniać.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:57.