
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#1
|
|
Tak, wiem.
Ale spróbuj obronić w tym przypadku trenera. Chciałem to napisać już po meczu z Koroną, a tym bardziej z Zagłębiem, ale łudziłem się, że tendencja będzie jednak wzrostowa. Nie jest. Wiem, że bronią go wyniki. Zwłaszcza w tej rundzie. 5 zwycięstw, 1 remis. Jednak z każdym meczem wygląda to taktycznie gorzej. Czyżby rywale już się zorientowali, co należy robić? Chętnie przyznam się do pomyłki w ocenie i uznam, że fatalne oddawanie pola po strzelonych golach to wina indywidualnych błędów piłkarzy, a nie taktyki przyjętej przez trenera. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#2
|
Ja .......ę, weź człowieku przyjmij do wiadomości że mamy skład maks na środek tabeli i zdeterminowany przeciwnik jest w stanie nas zdominować, tak jak to zrobiły Korona i WP. Dochodzi do tego zmęczenie - tylko Żukow jest u nas typem biegacza - i zaczyna się walka o przetrwanie. Dodajmy, że ten sam problem miały w tej kolejce (w różnym stopniu): - Śląsk - Lechia - Lech i Jaga - Arka. To jest ten sam poziom nieogarniania rzeczywistości jak .......enie wieśniaka że przeciwnicy stwarzają sobie okazje, tylko ich nie wykorzystują. No, stwarzają, bo to słaba Wisła a nie Barcelona. Stwarzają z Legią, Cracovią czy Śląskiem to tym bardziej będą stwarzać z drużyná z dołu tabeli, a taką jesteśmy. TO NIE JEST SKŁAD NA DOMINACJĘ W LIDZE, NA PUCHARY CZY PEWNIE NAWET ÓSEMKĘ. MY CHCEMY SIĘ W TEJ LIDZE UTRZYMAĆ. Dlatego Twój post jest idiotyczny, bo zakłada że mamy możliwość dominacji przez cały mecz, a to nieprawda. Kubeł zimnej wody na głowę, rzut oka na tabelę, potem na skład. Jeżeli ktoś ma urojenia że będziemy wszystkich golić to radzę już teraz zejść na ziemię. Ja obronię trenera - ma skład jaki ma, po każdym meczu tylko Żukow jest w topie przebiegniętych km, wielu zawodników jest wiekowych a poziom składu dupy nie urywa. Jest OK, ale dobry początek z druźynami w kryzysie chyba niektórym główki rozgrzał.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.03.2020 o godz. 18:19.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#3
|
Teraz trzeba albo lepszego wykonawstwa (będzie ciężko, bo m.in. kontuzje) albo trzeba coś pozmieniać. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1
Na razie świętowanie awansu
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|