
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#20
|
|
Kiedyś auto robiłem tutaj:
AUTO-LAKIERNIA s.c. Bogdan, Małgorzata Malina Szymona Marycjusza 8, 31-651 Kraków Byłem mega zadowolony chociaż np. na Forum Klubowym Forda ktoś strasznie ten warsztat zjechał - więc cholera wie. Ja tam byłem z 5 lat temu - mogło się wiele zmienić. Dwa lata temu z innym autem byłem tutaj: Lux-Car Kraków lakiernictwo samochodowe Stefana Starzyńskiego, 30-397 Kraków I też byłem zadowolony - może po prostu mam szczęście ![]() Ps. Nie mam pojęcia czy te warsztaty akceptują polisy - powiedziałbym że raczej nie .... ![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|