
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#29
|
|
Cytat:
Generalnie liga jest wyrównana i nie ma tutaj jakichś wielkich faworytów, ale trzeba przyznać, że własnie tak jak napisałem gramy z drużynami, które są w dołku, gramy z dołem i ze środkiem tabeli a środek ten to Jaga i Wisła Plock, które są totalnie pogubione ostatnio. Czy to obowiązek z nimi punktować? Nie. Nie gramy o mistrza więc z naszej pozycji, pozycji do niedawna spadkowej to jest nasz sukces, że golimy takich frajerów nie pozostawiając im sztycha. I za to gratulacje dla trenera i piłkarzy, że jesteśmy bezwzględnie skuteczni. Ale tak jak mówiłem mamy tutaj ten łut szczęścia, że gramy z tymi zespołami, które sa pod formą. Z uwzględnieniem, że liga jest wyrównana więc duzych rożnic nie ma czy się gra z 1-5 drużyną czy z 10-15, aczkolwiek jak trafimy na te top 5 i to jeszcze na jakiś zespoł, który coś gra aktualnie ot na pewno będzie ciężko. Cieszy to, że mamy dobre przygotownaie fizyczne i szeorką lawkę, jak na nasze ostatnie perypetie. I tyle na tą lige wystarczy. Biegać, mieć zmiennikow w razie kontuzji i chcieć... Trochę to przykre, ale tak własnie jest. No i my teraz mamy ten luksus, że w takiej sytuacji to możemy sobie walczyć o punkty. A jak każdy oddychal rekawami po pierwszej połowie meczu, a do tego jedyną alternatywą na zmianę było wpuszczenie emeryta 35+ letniego lub juniora/ciut starszego ale wcale nieogranego człowieka, to czego mogliśmy wymagać? Teraz kondycja jest, ławka jest i nawet transfery typu Janicki czy Niepsuj odpaliły. Magia ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|