
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#1
|
|
Stolarczyk i ten od przygotowania fizycznego powinni się w piekle poniewierać.
Nie przypominam sobie w polskiej lidze tak źle przygotowanej fizycznie drużyny. Nie potrzeba nam nowych podstarzałych zawodników z pierwszej ligi w środku pola. Janicki, Klemenz, Sadlok to obecnie nawet nie poziom pierwszoligowy. Druga lub trzecia liga. Potrzebujemy całkowicie nową obronę i dwóch napastników. Nie możemy opierać siły ofensywy na podstarzałym zawodniku, choćby nie wiem jaką był legendą. Myślałem, że Skowronek to mądrzejszy trener. Dzisiejsze zmiany, w szczególności wpuszczenie na boisko Boguskiego, boleśnie zweryfikowały moje mniemanie o nim. A z ogłaszaniem spadku wciąż bym się wstrzymywał. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|