
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#11
|
|
czym wy jesteście zaskoczeni?
Na bramce Buchal który jest srednim bramkarzem ligi. W obronie wczoraj Sadlok wyglądał FIZYCZNIE najgorzej ze wszystkich meczów, conajmniej 2x się potknął o piłkę ... Klemenz TOP jak na to co prezentuje, skała. Janicki dobre spotkanie, 2x uratował przed setką Rakowa Niepsuj - psuj W pomocy wychodzimy Wojtkowskim który coś probował, Vukane który coś probwał i stojanowem Pawłowskim (raz po jego stracie prawie 2na1 szli, a przestawił go chłop ciałem - moze to da cos do myslenia tym wszystkim ktorzy chcieli młodych) Zdybowicz wywalczył faul w narożniku przez cały mecz. Maka skasowali, Boguś biegał swoje ile mógł, Drzazga to 3 liga. Nie wiem czy tez tak mieliscie, ale od PIERWSZEJ akcji rakowa w nie wiem, 20 sekundzie, czułem sie jakby juz była 60 minuta i murowanie bramki. Potem, co najsmieszniejsze, cieszyłem sie ze ten gowniany spektakl o wartości pilkarskiej ZERO gramy na remis Ktos dobrze na tt napisal, wygladamy jak 5 liga co przyjeżdza na puchar polski do druzyny pilkarskiej. Moze i cos tam potrafimy, ale jak nas przycisna to sramy pod siebie kazdy bez wyjatkow, do tego jestesmy slabsi fizycznie ![]() ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|