
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#11
|
|
Mam bardzo dużo szacunku dla Stolarczyka za to co zrobił w zeszłym sezonie.
Ale w tej chwili może stać się grabarzem Wisły. Spadek do I ligi to (zakładając, że nie pojawi się sponsor na białym koniu) bankructwo klubu, prawdopodobna utrata stadionu na Reymonta (już Majchrowski się o to postara), być może nie będzie też kasy na bazę w Myślenicach. Przegrane derby, 0:4, 0:7 to wystarczający powód by chociaż oddać się do dyspozycji Zarządu. To tak lekko powiedziane. Fatalne okno transferowe (nawet za darmo można było lepszych graczy sprowadzić), braki kondycyjne i szybkościowe, spadek formy u wszystkich bez wyjątku piłkarzy. To wszystko obciąża Stolarczyka. Ale najgorsze jest to, że nie widać żadnych racjonalnych przesłanek by był w stanie ten pożar ugasić. Dlatego, mimo całego szacunku, musi odejść i to natychmiast. Każdy dzień z nim to strata czasu. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|