Karherop napisał(a):

Kovaca w klubie już nawet nie chce klubowa sprzątaczka.
A tak poza tym kolega pomylił tematy.
|
To była tylko odpowiedź na ten i inne posty, także w tym temacie:
Cytat:
|
Ja nie wymagam od nich jakiś wyimaginowanych rzeczy, tylko prostą grę opartą na podaniach, walce o piłkę i bronieniu dostępu do własnej bramki, czy to jest tak trudne do zrealizowania żeby nie dostać 0:7 z Legią?
|
Czy to jest tak trudne do zrealizowania żeby nie dostać 1:5 z Frankfurtem?
Patrząc na płacze na tym forum, to w Monachium pewnie wczoraj odnotowano setki samobójstw.
A tymczasem: zdarza się.
Trzeba grać dalej.