WHITE*STAR napisał(a):

|
Udzielili, by do reszty nie zdemotywować drużyny. Stolarczyk jest już dogadamy z Jagiellonią i od nowego roku będzie pracować w Białymstoku.
|
Nie wyobrażam sobie tego, ale jeśli mam być szczery, to niech idzie. Każdy na tym tylko może skorzystać, a na pewno Wisła nie straci. Utwierdzam się w przekonaniu, że nam jest potrzebny trener, który umie grać słabszym składem. Maciek wydawał się idealny na czas kryzysu. Dopóki przestał być na ten czas idealny.
Niech przy okazji weźmie ze sobą Janickiego, bo to jest Mójta 2.
Ten sezon w ogóle bardzo przypomina drugą rundę Wdowczyka. Po obiecującej wiośnie stabilizacja latem, słabe wyniki w sparingach, testowanie nowego ustawienia, pechowiec jako uzupełnienie obrony, a potem pasmo porażek i problemy organizacyjne w klubie.