The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 19.10.2019, 22:57
wolfy - co jest bzdurami w tym co napisałem i jakie masz na to dowody? Czytałem kilka Twoich postów i zero w nich merytoryki i dyskusji na poziomie, wieczna obraza na wszystkich, którzy mają inne zdanie od Twojego, jedynego słusznego w Twojej opinii.


Co do psychologi, cieszę się, że jesteś ekspertem i możesz dzięki temu twierdzić, kto jest ignorantem itd. Skoro jesteś w tym dobry, to może zgłoś się do klubu i pomóż piłkarzom, którzy przez kilka niepochlebnych komentarzy w internecie na pewno grają gorzej i jest im tak smutno, że mają problemy z skonstruowaniem choćby kilku akcji z meczu.



Teraz co do tych płaczących, że wiecznie nie ma pieniędzy i w ogóle powinniśmy dziękować za każde 90 minut, bo jak twierdzą klasycy "w styczniu mogło nas nie być". Ale jesteśmy i albo chcemy iść do przodu, albo będziemy się kłaść przed każdym zespołem w tej lidze.


Co do budżetów i pisania przez niektórych, że Piast to teraz potęga i praktycznie było wiadomo, że przegramy.


Budżety:


20 maja 2019:
Piast Gliwice miał budżet na ten sezon w wysokości zaledwie 25 mln złotych. Dla porównania Legia Warszawa dysponowała aż 170 mln złotych.


16 lipca 2019: Piotr Obidziński: Budżet Wisły to 30 milionów. Oszczędzamy, ale mamy fundusze na transfery. Walczymy o najwyższe cele






Przecież to wszystko jest w internecie, mamy budżet co najmniej na poziomie Piasta. Do tego prezes potwierdził, że wychodzimy obecnie minimum na zero i na bieżąco coś tam spłacamy. Czyli stać nas na utrzymanie zespołu na poziomie Piasta i potrzebne są zyski, by iść do przodu.



Następnie wywiad - https://dziennikpolski24.pl/piotr-ob...ar/c2-14166437





Kadra zespołu to obecnie ~26 piłkarzy. Przy utrzymaniu na poziomie 1mln miesięcznie, mamy około 40k na głowię, przy czym wiadomo, że młodzi nie zarabiają tyle co "gwiazdy". Brawa za zejście o połowę z kontraktów, ale skończcie z pisaniem głupot, że my proponujemy po 10k i nikt nie chce u nas grać. Stać nas, ale nadal trzymamy kilku graczy, których nikt z tej ligi nie chciałby utrzymywać jak Wasilewski, Boguski, Sadlok, Buchalik, czy teraz Janicki i Niepsuj.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:12.