
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2006
Offline |
#27
|
|
Niestety bez Brożka to już w ogóle nie było pomysłu na grę z przodu. Drzazga to jest poziom na 1 ligę najwyżej. Obrona w miarę poprawnie. SFG to była działka Sobola jeśli dobrze pamietam, nie wiem kto się tym teraz zajmuje , ale leżymy i kwiczymy, zero zagrozenia. Całość podsumował ostatni balon z wolnego do... Buchalika . Chuka zagubiony, rąbią go nogach , gość nie wie co się dzieje. Savicevic już nie raz pokazał swoją noszalancje w obronie , teraz jest tego wymierny efekt.
Sędzia też dodał swoje bo żydy powinny więcej kartek obejrzeć. ![]()
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|