
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#91
|
|
pojawiło się info, że 5-6 piłkarzy zagrało na własną prośbę. świadczy to jedynie o tym, że nie mamy wartościowych zmienników. Skoro nie wchodzi Silva i Boguski to w jak dramatycznej formie muszą być?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#92
|
|
Wpuszczajac na boisko Kumaha, Stolarczyk wywiesil biala flage. Nie ma kim grac, nie ma pomyslow, liczymy na indywidualne przeblyski, tj. na gwiazdke z nieba.
Strasznie mnie boli to, ze do stalych fragmentow podchodzi Sadlok. Okej, pewnie ma mocna pozycje w druzynie, ale na litosc boska, jego zagrania to dramat. Wkurza tez niefrasobliwosc Vukana (ktory to juz raz? Silva siadl za to na lawce). I wydaje sie, ze siada atmosfera w druzynie. Moze jakies wyjscie? Na prawie koniec: ci, ktorzy chca zwolnienia Stolarczyka, pieknie odlatuja. Za Cupiala, mistrz... brakuje tylko powolywania sie na wyzsze miejsce w tabeli wszech czasow. Stolarczyk powinien dostac szanse na odbudowe Wisly. Teraz bedziemy grac z mocnymi rywalami, wiec moze mniejsza presja pomoze. PS Ktos wie, kiedy wraca Burliga? Wraca w ogole? ![]()
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#93
|
|
Goście grają na blokadach ale i tak się dowiedzą zaraz, że na dupach nie jeździli... Takie życie.
Kumah wszedł bo dobrze się prezentował ostatnio (rezerwy, puchar, treningi). ![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#94
|
I doping nie trwal caly czas. Wyraznei siadal. Z tego co pisza rozni to 5 zawodnikow gralo na wlasna prosbe. Brozek bedzie mial przerwe. czasem trudno uwierzyc, ze sie jest gorszym |
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#95
|
|
Skoro w swoim czasie na szczeblu TS i grup kibicowskich podjęto takie decyzje jakie podjęto, więc dzisiaj są konsekwencje.
Wisła to nie byle klubik, który ma stawiać pomniki za mistrzostwo grupy spadkowej, tylko klub, ktory normalnie zarządzany i bez problemów wewnętrznych (Wisła ma je największe w kraju) byłby dalej dominatorem i to regularnie grającym w fazach grupowych LM/LE (skoro kluby o mniejszym potencjale mogą, to Wisła tym bardziej). Ale cały czas jest ten sam problem co od lat i żadne ,,długi" Cupiala nie mają znaczenia. Aż dziw bierze, że tyle udało się wtedy wygrać - w latach 1999-2011. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#96
|
Głowy do góry i gramy dalej. ![]()
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2019
Offline |
#97
|
Piłkarze nic nie zagrali, wielkie ZERO i to jest prawda. Zacznijmy w końcu czegoś od nich wymagać, szczególnie w najważniejszym meczu w sezonie, a nie ciągle szukać wymówek i ich usprawiedliwiać!
Ostatnio edytowane przez Cycu : 29.09.2019 o godz. 21:25.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#98
|
|
Mamy problem z grą w ofensywie. Drużyna, która się przed nami schowa ma praktycznie 99% szans na to, że nic nie strzelimy.
Wiecie co? Kłopot moim zdaniem polega... na braku bocznych obrońców, którzy umieją grać w ofensywie. To nawet nie jest problem z pomocnikami. Problem leży w braku umiejętności ofensywnych u bocznych obrońców (szczególnie po prawej stronie, bo Sadlok jeszcze jako tako na przeciętnej ligowej zagra). ![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#99
|
|
po ilu jeszzce porazkach , niektorzy zobacza ze jestesmy jedna z najslabszych druzyn ligi
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#100
|
|
Trudno, ta porażka kiedyś musiała przyjść. Smutne, że teraz przy pełnym stadionie. Chociaż ostatnio też z nimi przegraliśmy 1-2 jak był prawie komplet, kibiców parchów nie było. Może ich brak nam nie służy?
![]() Daleki jestem od zwalniania Stolara, pracuje z czym pracuje. Szału nie ma dupy nie urywa. Mam nadzieję, że te pieniądze, które były na jakiegoś tam grajka przeznaczone pod koniec okienka zostaną BARDZO DOBRZE wykorzystane w zimie. Szorujemy dupą po piachu i za chwile będziemy jechać na jajkach, a październik nie zapowiada się owocny w punkty. JżS! ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#101
|
|
Nie rozumiem wystawiania kontuzjowanych zawodników.Silva i Boguski którzy grali w poprzednich meczach nie zagrali ani minuty.Jeśli Stolarczyk nie wystawił Boguskiego bo"kibice"zakazali to jest pierwszy do zwolnienia.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa
Offline |
#102
|
|
Nie wiem dlaczego:
Gral Brozek - ktory jak przyznal Stolar byl do zmiany po 45 min (utykal) - powinien zagrac zdrowy Drzazga a na ostatnie 30 - 40 Brozek. Dlaczego nie zagral Boguski ? Dlaczego nie wszedl za Klemenza, jak widac bylo ze ma kartke, gra piach nie na swojej pozycji i jeszcze przegrywalismy 0:1 ? Nie rozumiem tego. Granie tylko lewa strona, z wracajacym po kontuzji Sadlokiem i biegajacym na maxa Makiem - to nie moglo dzialac caly mecz. |
|
|
|
Member
Od: 04.2010
Offline |
#103
|
|
Daremna do bolu ta Cracovia. Az smiac sie chce. Przeciez oni w tym meczu nawet nie pierdneli. A sa w czolowce tabeli i walcza o mistrzostwo tej miernej ligi. I nawet nie boli ta porazka patrzac na to, co pokazali. Kopanina na 0:0 na koniec. Zadecydowal kolejny kardynalny blad Savicevicia. Gdyby nie slabosc kadry, dawno by grzal lawe. Katastrofalne centry Sadloka. Powinien byc ostatni do nich jak Boguski do strzalow zza 10. metra. Generalnie brak pomyslu na gre i liczenie na to, ze Mak lub Wojtkowski zrobia cos z niczego. I jeszcze te durne wrzutki na wysokich obroncow, gdzie nie bylo szans zeby cos zdzialacc. Mecz do zapomnienia, walki nie zabraklo. Moze gdyby Lasyk dawal wiecej napomnien, nie byloby to wszystko takie niestrawne.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2015
Offline |
#104
|
|
5 Naszych grało na własną prośbę na ryzyku? Mi wydaje się że cała drużyna gra na blokadzie od pierwszej kolejki.
Kolejny raz zero kreatywnego pomysłu na grę. Klemenz na boku obrony to to genialny pomysł, a wejście Kumaha i Zdybowicza w końcówce to już majstersztyk. Na chvj strzępić ryja... |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#105
|
Wystawienie Klemenza na boku to masakra. Trzeba było pomyśleć o wystawieniu tam któregoś z pomocników. Klemenz na boku oznaczał, że praktycznie w ofensywie gramy tylko lewą stroną. Po Kumahu i Zdybowiczu widać było tylko tyle, ze oni nie wiedzą, co mają grać. Widać, że nie trenują z pierwszą drużyną. Ich wejście praktycznie pogrzebało jakiekolwiek szanse. Nie wiem, czy jest sens przedłużać umowę ze Stolarem. To wszystko chyba go przerasta. ![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#106
|
|
Dużo osób pisze o Silvie. On nie miał przypadkiem kontuzji przedmeczowej? Bo spiker go wyczytywał w podstawowym składzie (zamiast Chuci).
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#107
|
|
To raczej pomyłka spikera, bo w składzie na twiterze był Chuca.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#108
|
|
Mylenie ich staje się powoli tradycją
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Offline |
#109
|
|
Gra 5 naszych na własną prośbę, mamy szpital w drużynie, lekki ferment po porażce w pucharze, a pomysłem Probierza na ten mecz był tylko rygiel na swojej połowie, kopanie po nogach i czekanie na błąd.
Nawet jak wygrali, to tak po swojemu, brzydko, leżąc na murawie, udając kontuzję, oszukując . Ot, cała sąsiadka. A potem będzie gadanie o doniczkach i sadzeniu ziaren na konferencjach, i gadanie o rewolucjach w polskiej piłce. Taką grą, Panie Probierz, to potem się odpada w eliminacjach do eliminacji pucharów europejskich. Lasyk cwel, gwizdał jak ciota nie dał sporo fauli na Wojtkowskim Plus kartek na Maku, dla gorszej strony gwizdal wszystko. Chłopakom dzięki za próbę walki i grę po swojemu, nawet jak nie wychodzi. Wnioski dla trenera: SFG mamy koszmarne, Chuca bezproduktywny (po części wina Klemenza, nie dawał nic w ofensywie), Basha w obecnej formie(nieograny po kontuzji) to sabotaż drużyny. Ciężkie tygodnie przed nami,patrząc w terminarz, aż się boję, co na tym forum będzie się działo . . .
Ostatnio edytowane przez witeq : 29.09.2019 o godz. 22:19.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Online |
#110
|
|
Kumah się pokazał z bardzo dobrej strony?! To chyba oglądaliśmy inny mecz. Pierwszy kontakt i ograny jak dziecko, pozniej zachowawcza podawał do najbliższego lub robił kółeczka nic nie wnoszące do gry.
Od zawodnika który wchodzi z zapasem sił wymaga się tych1-2 zagrań robiących różnice. Jeśli ktoś twierdzi że się starali i jeździli na dupach z piana na pysku to chyba był na innym meczu. Gra zachowawcza, w tej drużynie brakuje piłkarzy z charakterem którzy wezmą odpowiedzialność, zaryzykuja, zrobią różnice. Tak jak to robi Błaszczykowski. Nagle Savicevic i Basha stracili umiejętności? A taka mieliśmy mieć druga linie plus Chuka. Tak co niektórzy zostali sprowadzenie na ziemię. Prawda jest taka że walczymy o utrzymanie a o górnej osemce to możemy pomarzyć.
Ostatnio edytowane przez leszekpw : 29.09.2019 o godz. 22:59.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl
Offline |
#111
|
|
Pamiętam te śmieszne komentarze po transferze Chucki (nie bije tu do niego akurat) że środkowa linie to mamy najlepsza w lidze tylko napastnika brakuje. Niestety, ale u nas brakuje wszystkiego. Dosłownie, wszystkiego. Nie mamy kasy nie mamy zawodników do pierwszego składu, nie mamy juniorów którzy byli by coś powyżej przeciętności. Nie mamy schematow, opracowanych stałych fragmentów gry i ich wykonawców. Rzygać się chce jak kolejny raz widzisz sadloka pochodzącego do rzutu wolnego lub różnego. Jakie my musimy mieć kaleki w zespole, że stałe fragmenty wykonuje on to chyba tylko trener wie albo jest ślepy i widzi co innego niż większość kibiców.
Co do trenera? Broń Boże nie jestem za zwalnianiem Stolarczyka bo w perspektywie nie mamy innego wyboru, ale tak tylko tu zostawię Mecze49, Zwyciestwa17, Remisy9, Porazki23, średnia 1.22 punkty na mecz Z takimi wynikami to ciężko będzie się utrzymać, bardzo ciężko ![]()
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
PRZEMYŚL |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Online |
#112
|
Ostatnio edytowane przez leszekpw : 29.09.2019 o godz. 23:52.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
#113
|
P.s idzcie w ch.uj z tym waszym Kumahem. Gość niczego nie pokazuje oprócz tego że coś tam biegać umie a zachwyty tutaj nad nim jakby to conajmniej Melikson był... Ja nie wiem może wam jakiś interacial chodzi po głowie i stąd taka fetyszyzująca orgia na jego temat na tym forum ![]()
Ostatnio edytowane przez regan : 29.09.2019 o godz. 23:57.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Online |
#114
|
|
Pewnie, ciekawe jak spadniemy czy też będziecie bronić Stolarczyk jaki to dobry trener, a piłkarzy nie mamy.
Schematów brak, marazm zastój od dłuższego czasu. Nawet wk... ienia jakiegoś wielkiego nie widać tu na forum po przegranych derbach. Co za czasy... Niestety na tą chwilę jesteśmy piłkarsko na poziomie II ligi i jednak odpadniecie z PP to nie było odpuszczenie. Tylko niepoprawnie optymisci wierzyli w wygrana w derbach.
Ostatnio edytowane przez leszekpw : 29.09.2019 o godz. 23:59.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
#115
|
Ile razy ten sam idiotyczny postulat bedzie wnoszony? Te zmiany trenerow nic nigdzie nie dają. Nie problem jest w trenerach tylko w szrocie który biega po boisku. Może by tak w końcu pomyślec nad wyjebaniem działu odpowiadajacego za tramsfery? Glowacki Obidzinski może ich pogońmy za to, że osłabili druzyne i ściągnęli nam przeciętniaków do defensywy zostawiając nas z samym Brożkiem na ataku... moze w ten sposob? Wyjebali Kuzbe bo dawal przecieki do mediów ale to on polecał tu zawodników którzy dawali jakość a na niektórych nwet zarobiliśmy.
Ostatnio edytowane przez regan : 30.09.2019 o godz. 00:09.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów
Offline |
#116
|
|
![]()
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg! |
||
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI
Offline |
#117
|
|
Prawda jest taka ze niestety nie mamy dobrej formy i to wszyscy oprocz Maka.Brak bocznych obroncow.typu Burliga oraz skrzydlowych zabija nasza gre.Do tego dochodzi jeden Brozek ktory jest kontuzjowanym napastnikiem.No tragedia.Chuka jest przereklamowany a Kumah tylko do rezerwy i potem powrot do Afryki
Gdzie dzisiaj bylibysmy gdyby nie kontuzje?Brak wszytkich widoczny plus brak formy bo w PP nie mozemy tak przegrywac.Teraz Lech i to tylko punkt tam moze zdobedziemy .Derby byly do wygrania bo mielismy caly czas pile tylko wykonawcow marnych a zydki to juz w ogole piach graja.Nasza ekstraklapa w pelnej kraszie.Niestety czasy Cupiala to se ne wrati |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D
Offline |
#118
|
|
Pora przestać się oszukiwać, że są słabsze drużyny od nas.
Niestety, my jesteśmy jedną z najsłabszych drużyn w ekstraklapie i obecnie, patrząc na mecze, które nas czekają, jesteśmy na autostradzie do strefy spadkowej. Pół składu gra z kontuzjami, nie na kogo wpuścić z ławki, obawiam się, że najbliższe mecze to będzie dramat. Forma piłkarzy, ilość kontuzji i to co gramy, każe się poważnie zastanowić czy w naszym sztabie trenerskim wszystko funkcjonuje jak należy. Co do derbów, myślałem, że to będzie mecz przełomowy i po nim będzie lepiej. Pomyłka. Będzie gorzej. Nasza gra była słaba, żydy również nic nie grały, więc postanowiliśmy podarować im bramkę. Super, ....a, super. p.s. jak knur widzi zasłużoną wygrana żydków, to znaczy, że poczuł koryto z drugiej strony błon. ![]()
Wisła Kraków
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#119
|
Mam wrażenie że Vukan wręcz czerpie niezdrową przyjemność z dryblowania i rozgrywania piłki pod nasza bramką... Albo Stolarczyk przemyśli pewne rzeczy, albo znowu będziemy dawać innym gole w prezencie. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#120
|
|
Savicevic to dosc zagadkowy zawodnik. kazdy mowi: dobry jest. Ale w tym sezonie zagral 1 bardzo donry mecz z LKSem,2-3 dobre i reszta slaba. A teraz derby. To w koncu jaki on jest? To samo dotyczyChucki i Silvy. Niby cos tam a generalnie slabo.
No i wyleczylismy sie juz chyba z gornej 8mki |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|