
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2019
Offline |
#11
|
|
Jedyny plus tego meczu to... oprawa. Tak, oprawa. Jedynie to mogło się podobać, nic więcej.
Gra beznadziejna, bez pomysłu z obu stron, żadnego piłkarza nie da się wyróżnić. Brożek sam sobie zepsuł dwie dobre sytuacje, które mógł zamienić na gole. Raz piłka odbiła się od niego, a za drugim razem nie umiał jej opanować. Te dwie jego sytuacje mogą posłużyć za podsumowanie całego meczu... NIEMOC. Był kiedyś taki zwyczaj za Cupiała, gdy trener przegrał Derby to mógł się już pakować...
Ostatnio edytowane przez Cycu : 29.09.2019 o godz. 20:33.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|