
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#1
|
|
Nie jest ok. Drużyna od pewnego czasu jest w ewidentnym dołku. Przegraliśmy po indywidualnym błędzie ale głównym powodem słabego wyniku była ofensywna niemoc, słaba jakość w rozegraniu piłki, zbyt duża ilość błędów technicznych. Moim zdaniem fizycznie w tym momencie kiepsko stoimy. Wielu zawodników nie jest teraz w optymalnej formie, także ze względu na urazy. Przez to mnożą się błędy kiedy narasta zmęczenie.
Tymczasem na forum po raz milionowy dowiaduje się, że przegrali bo nie jeździli na dupach... W dodatku przydałoby się wywalić trenera. Mam nadzieję, że zarządzający klubem mają więcej spokoju i ... oleju w głowie. ![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|