The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 25.09.2019, 19:21
czaro napisał(a):Wyświetl post
Tak szczerze mówiąc, to ja się Boguskiemu nie dziwę. Facet jest grubo po 30-tce, to wzór profesjonalizmu i najwyraźniej jest rozgarnięty. Łata dziury w składzie, raz gra na defensywnym pomocniku, raz na boku obrony, bo nie ma komu grać. Ma wysłuchiwać jobów na jakiejś wsi? Przecież on wie, że te wyjazdowe porażki to element do poprawy i przecież robi swoje.
Od kapitana wymaga się czegoś więcej, reprezentuje on całą drużynę. Boguski po meczu pokazał, że jest miękką fają i nie nadaje się do tej roli.

Prawdziwy kapitan umie zmierzyć się z krytyką i ją wysłuchać. A tu Rafałek strzelił focha i obraził się na cały świat, tak zachowuje się kapitan?

Nie ma szacunku do nas wszystkich jeżeli olewa kibiców, którzy poświecili cały dzień na podróż i wzięli wolne z pracy żeby dopingować swój ukochany klub i nas reprezentować.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 25.09.2019 o godz. 19:29.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 25.09.2019, 19:37
Cycu napisał(a):Wyświetl post
Od kapitana wymaga się czegoś więcej, reprezentuje on całą drużynę. Boguski po meczu pokazał, że jest miękką fają i nie nadaje się do tej roli.

Prawdziwy kapitan umie zmierzyć się z krytyką i ją wysłuchać. A tu Rafałek strzelił focha i obraził się na cały świat, tak zachowuje się kapitan?

Nie ma szacunku do nas wszystkich jeżeli olewa kibiców, którzy poświecili cały dzień na podróż i wzięli wolne z pracy żeby dopingować swój ukochany klub i nas reprezentować...
Po pierwsze, mnie nikt tam nie reprezentował, bo nikomu nie udzielałem pełnomocnictwa. Ja Rafała Boguskiego szanuję i darzę szczerą sympatią. Uważam go za zawodnika profesjonalnego, na swój sposób nieustępliwego.

Po drugie, trudno mi i nie chcę wypowiadać się szerzej na podstawie tego jednego zdjęcia, ale naprawdę uważasz, że ci panowie wskakujący w amoku na ogrodzenie wołali: Panie Rafale, czy znalazłby Pan dla nas chwilę? Mamy kilka obserwacji na temat gry Wisły. Może rozważyłby Pan nasze argumenty?

Po trzecie, myślę, że przy okazji zeszłorocznych wydarzeń warto przemyśleć, na czym ma polegać kibicowanie, także to w wykonaniu prawdziwych pasjonatów. Może część zwyczajów stadionowych warto zarzucić? Taka luźna myśl, nie jestem chuliganem.

donecki napisał(a):Wyświetl post
Nie ma zadnych ambicji on i jego pilkarzyki?
Tak, dlatego trzymał tę drużynę rok temu, jak tu wszystko leżało.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:53.