
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2006
Offline |
#9361
|
|
Najgorsze jest to, że jak się ogląda tą ligę na bieżąco z bliska, to nie wygląda ona tak tragicznie, niby każdy młody zawodnik, który kilka razy kopnie piłkę prosto automatycznie ją opuszcza, ale mimo to poziom się mam wrażenie mozolnie podnosi, przynajmniej jeśli chodzi o intensywność gry, dyscyplinę taktyczną, nie wspominając o medialności, oprawie itd.. Wystarczy obejrzeć dowolny mecz sprzed 10-15 lat i widać naprawdę różnicę jak na dłoni we wszystkim.
Tylko że co roku przychodzi ta brutalna weryfikacja i jest coraz większa siara. Ale to chyba wynika chyba z tego, że piłka się rozwija jednak po prostu wszędzie wokół znacznie szybciej, więc relatywnie jednak się cofamy |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|