The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 07.08.2019, 11:29
Nieudane dośrodkowania to nie jest wina napastników. Przypominam Szanownemu Przedmówcy, że Paweł Brożek ma "zaledwie" 180cm wzrostu, Denys Bałaniuk jest jeszcze niższy, a na środku zabrzańskiej obrony grało dwóch stoperów po 190+ cm, a dodatkowo obrona była ustawiona bardzo blisko bramki. Jak 1, 2 albo 3 razy nie wychodzi, to należy zmienić sposób rozegrania, a nie na pałę ładować piłki w pole karne, skoro wiadomo, że nie tędy droga.

Co do reszty - zgoda, Sadlok>Niepsuj.
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
Hermond
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 07.08.2019, 11:57
BlurgH napisał(a):Wyświetl post
Nieudane dośrodkowania to nie jest wina napastników. Przypominam Szanownemu Przedmówcy, że Paweł Brożek ma "zaledwie" 180cm wzrostu, Denys Bałaniuk jest jeszcze niższy, a na środku zabrzańskiej obrony grało dwóch stoperów po 190+ cm, a dodatkowo obrona była ustawiona bardzo blisko bramki. Jak 1, 2 albo 3 razy nie wychodzi, to należy zmienić sposób rozegrania, a nie na pałę ładować piłki w pole karne, skoro wiadomo, że nie tędy droga.

Co do reszty - zgoda, Sadlok>Niepsuj.
Napastnicy ponoszą część winy swoim ustawieniem i wychodzeniem na pozycję. Jak stoją schowani za obrońcami to jak im wrzucisz tę piłkę? Muszą pokazywać się do gry i chcieć tę piłkę otrzymać.
Sadlok też nie wrzucał każdej piłki w pole karne. Często piłka wracała do środkowych pomocników. Potrzeba jednak czasem aby napastnik wyciągnął obrońców z pola karnego bo nawet nie ma jak uderzyć z dystansu, taki tam gąszcz.
Powód: mac lubi kropki
Ostatnio edytowane przez Hermond : 07.08.2019 o godz. 11:58.
Ad augusta per angusta
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 07.08.2019, 12:07
BlurgH napisał(a):Wyświetl post
Nieudane dośrodkowania to nie jest wina napastników. Przypominam Szanownemu Przedmówcy, że Paweł Brożek ma "zaledwie" 180cm wzrostu, Denys Bałaniuk jest jeszcze niższy, a na środku zabrzańskiej obrony grało dwóch stoperów po 190+ cm, a dodatkowo obrona była ustawiona bardzo blisko bramki. Jak 1, 2 albo 3 razy nie wychodzi, to należy zmienić sposób rozegrania, a nie na pałę ładować piłki w pole karne, skoro wiadomo, że nie tędy droga.

Co do reszty - zgoda, Sadlok>Niepsuj.
Tu się zgodzę że te wrzutki były totalnie bez sensu, ani Brożek ani Bałaniuk nie mieli szans ich przejąć w gąszczu wysokich Zabrzan.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:36.