
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#1
|
|
Pozytywy:
- istniejemy - ofensywna gra - historyczne wyniki z Legią, Lechią, Lechem, Koroną - wyciągnięcie maxa z wielu piłkarzy (Kostal, Bartkowski, Kolar, Ondrasek, Pietrzak) którzy dotychczas byli przeciętnymi zawodnikami. - Sztab szkoleniowy i trener Stolarczyk z wizją trenera na lata - powrót Kuby - Prezes Wisłocki i jego drużyna - zgłoszenie drużyny rezerw - świetna postawa drużyny w CLJ - debiuty młodych w esa Minusy - zarząd Wisły 2016-2018 - Afera stadionowa (widmo gry na Piaście) - kontakty Wisła - Miasto - odejścia z drużyny wiosną 2019 - Vanna Ly, Hartling i spółka - postawa obrony - regres piłkarzy: Sadlok, Wojtkowski, - skwk - WS - afera z Surmą - sprawa Kuźby |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|