
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2010
Offline |
#15
|
|
Największym plusem sezonu STOLARCZYK.
Gość przyszedł powiedzmy sobie szczerze znikąd a zbudował drużynę od zera przynajmniej 2 razy(3 można uznać za budowę na rudę finałową kiedy to się pół składu wykruszyło). Ma nosa do zawodników, wraz z całym sztabem szkoleniowym robi dobrą robotę. Widać, że każdy z nich to prawdziwy Wiślak. Kolejny plus to zawodnicy którzy zostali mimo trudnej sytuacji, szczególnie wielki plus dla tych którzy nie złożyli w zimie wezwania do zapłaty. Plusem również można nazwać sytuacje która nas zmusiła do wystawiania i ogrywania młodych w rundzie finałowej. I na koniec to my kibice którzy kupowaliśmy akcje, pamiątki, karnety czy bilety. Kibice którzy zebrali się tworząc podwaliny Socios tutaj na tym forum i Ci którzy dołączyli i regularnie opłacają składki. Bez nas ten klub by nie istniał! Pokażmy również w przyszłym sezonie nasze zaangażowanie i wsparcie dla klubu kupując karnety dla siebie czy dla kogoś kogo zupełnie nie znamy a nie może kupić karnetu bo sytuacja finansowa na to nie pozwala. Nakręcajmy znajomych na Wisłę bo powoli znów zmierzamy w dobrym kierunku! Minus dostrzegam tylko jeden mianowicie są to działania poprzedniego zarządu, którego przez jakiś czas byłem zwolennikiem. Cała akcja z wyprowadzaniem kasy oraz akcja ze sprzedażą klubu kwalifikuje się pod paragraf(jeszcze dojechać marzene i będzie git). Patrząc w przyszłość z rozważnym zarządzaniem i naszą pomocą. Przyszły sezon może być o wiele lepszy niż obecny. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|