The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Adrio
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 20.05.2019, 14:18
Największym plusem sezonu STOLARCZYK.

Gość przyszedł powiedzmy sobie szczerze znikąd a zbudował drużynę od zera przynajmniej 2 razy(3 można uznać za budowę na rudę finałową kiedy to się pół składu wykruszyło). Ma nosa do zawodników, wraz z całym sztabem szkoleniowym robi dobrą robotę. Widać, że każdy z nich to prawdziwy Wiślak.


Kolejny plus to zawodnicy którzy zostali mimo trudnej sytuacji, szczególnie wielki plus dla tych którzy nie złożyli w zimie wezwania do zapłaty.


Plusem również można nazwać sytuacje która nas zmusiła do wystawiania i ogrywania młodych w rundzie finałowej.


I na koniec to my kibice którzy kupowaliśmy akcje, pamiątki, karnety czy bilety. Kibice którzy zebrali się tworząc podwaliny Socios tutaj na tym forum i Ci którzy dołączyli i regularnie opłacają składki.

Bez nas ten klub by nie istniał! Pokażmy również w przyszłym sezonie nasze zaangażowanie i wsparcie dla klubu kupując karnety dla siebie czy dla kogoś kogo zupełnie nie znamy a nie może kupić karnetu bo sytuacja finansowa na to nie pozwala. Nakręcajmy znajomych na Wisłę bo powoli znów zmierzamy w dobrym kierunku!


Minus dostrzegam tylko jeden mianowicie są to działania poprzedniego zarządu, którego przez jakiś czas byłem zwolennikiem. Cała akcja z wyprowadzaniem kasy oraz akcja ze sprzedażą klubu kwalifikuje się pod paragraf(jeszcze dojechać marzene i będzie git).


Patrząc w przyszłość z rozważnym zarządzaniem i naszą pomocą. Przyszły sezon może być o wiele lepszy niż obecny.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:12.