The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 14.05.2019, 12:20
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Morys kilka razy był faulowany, coś tam wybił w sytuacji niepewnej. Występ raczej poprawny.
Karnego nie było. Szkoda mi było Grabowskiego, bo dostał kartkę, na którą nie zasłużył.
Plewka, on w ogóle grał?
Śliwa, kupa farta, ale też znalazł się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie i tego nie sknocił - były już spektakularne pudła z podobnych odległości. Może teraz się przełamie.

Pytanie może nie do końca meczowe, ale pamiętam, że przed sezonem dużo mówiło się o Korczyku. Wszyscy debiutują a on nadal bez minuty. Nie jest takim talentem czy jest bez formy? Szkoda też, że Buksa nie wystąpił trochę częściej.

Niepokoi, że mamy tak dużo kontuzji. Teraz chyba jeszcze Hoyo (?). Obstawiam jednak, że nasze problemy organizacyjne, które przełożyły się na przygotowania i krótka ławka dały o sobie znać. Stolarczyk to dobry trener na lata. Patrząc na przykład Piasta, zaufanie do trenera, wcale nie duży budżet i wcale nie duże oczekiwania, kto wie czy następny sezon przy stabilizacji organizacyjnej nie dałoby się zawalczyć o PP albo miejsce w TOP4.

Pozytyw, o którym chyba nikt nie mówi: pokazaliśmy młodym piłkarzom z całej Polski: warto przyjść do Wisły, bo dostaniesz swoją szansę jak Hoyo i spółka. Tego brakowało przez lata i przegrywaliśmy wyścigi o młodych, zdolnych.
Hoyo nie gra bo nie może 15 latek na tym poziomie grać co trzy dni. Było jasne że nie zagra.
Nie chodzi o to żeby teraz go zajechać i skończył jak Czekaj.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 14.05.2019, 14:48
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Hoyo nie gra bo nie może 15 latek na tym poziomie grać co trzy dni. Było jasne że nie zagra.
Nie chodzi o to żeby teraz go zajechać i skończył jak Czekaj.
Też wątpię, że jego brak wyjazdu do Gdynii był podyktowany kontuzją. I dobrze, że tam nie pojechał, bo starcie z piłkarzami Arki byłoby dla niego dość brutalne.

Jednocześnie fajnie jakby znowu wystąpił w ostatnim spotkaniu z Miedzią. Wasyl niech zatrzyma zapędy do gry, do do odpowiedniej formy mu bardzo daleko. Wczoraj fatalnie wyprowadzał piłkę. Mnóstwo strat.

Od nowego sezonu widzę parę Sadlok - Klemenz o ile obaj będą z sobą dobrze wspólpracować. Wasyl jako pierwszy zmiennik. Hoyo rezerwy + 4 do brydża.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:36.