The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 13.05.2019, 20:40
@Karherop młodzi oka. Kolar Drzazga Boguski niewidoczni kompletnie. Mieli pomóc młodym jako bardziej doświadczeni czy ograni a nie pomogli w niczym. Podsumowaniem występu Bogusia jest próba odegrania piłki do tyłu po której mało nie zdobył samobója stulecia
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 15.05.2019, 06:44
Szneka napisał(a):Wyświetl post
@Karherop młodzi oka. Kolar Drzazga Boguski niewidoczni kompletnie. Mieli pomóc młodym jako bardziej doświadczeni czy ograni a nie pomogli w niczym. Podsumowaniem występu Bogusia jest próba odegrania piłki do tyłu po której mało nie zdobył samobója stulecia
Rozumiem Twój tok myślenia, ale jednak Krzysiek Drzazga sam dopiero uczy się piłki na tym poziomie - fakt, że pograł w 1szej lidze więc jakieś tam doświadczenie ma, ale to jednak co innego.
Myślę, że po tych kilku "juniorskich" meczach można próbować pierwszych ocen/podsumowań. W mojej ocenie niestety delikatnie pisząc nie ma szału. O ile Hoyo, Szocik i Grabowski można powiedzieć, że wyglądali przyzwoicie, o tyle nasza ofensywna młodzież raczej nie będzie żadną wartością dodaną w perspektywie przyszłego sezonu. Moim zdaniem jedynym piłkarzem, którego zaliczyłbym do "względnie młodych", który miał przebłyski i z którym wiązałbym nadzieję na najbliższy czas to przywołany wyżej Drzazga. Krzysiek musi natomiast ustabilizować formę, bo znika na długie okresy czasu. Natomiast technicznie/szybkościowo wyglądą całkiem ok. W drużynie dużo "kombinującej", jaką zapewne będzie chciał stworzyć trener, Krzysiek powinien się nieźle odnaleźć.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 15.05.2019, 07:33
[QUOTE=tas de fleia;1539501W drużynie dużo "kombinującej", jaką zapewne będzie chciał stworzyć trener, Krzysiek powinien się nieźle odnaleźć.[/QUOTE]

Też tak myślę. Gra kombinacyjna wychodzi Mu całkiem nieźle.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:50.