
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#1
|
|
@Karherop młodzi oka. Kolar Drzazga Boguski niewidoczni kompletnie. Mieli pomóc młodym jako bardziej doświadczeni czy ograni a nie pomogli w niczym. Podsumowaniem występu Bogusia jest próba odegrania piłki do tyłu po której mało nie zdobył samobója stulecia
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno
Offline |
#2
|
Myślę, że po tych kilku "juniorskich" meczach można próbować pierwszych ocen/podsumowań. W mojej ocenie niestety delikatnie pisząc nie ma szału. O ile Hoyo, Szocik i Grabowski można powiedzieć, że wyglądali przyzwoicie, o tyle nasza ofensywna młodzież raczej nie będzie żadną wartością dodaną w perspektywie przyszłego sezonu. Moim zdaniem jedynym piłkarzem, którego zaliczyłbym do "względnie młodych", który miał przebłyski i z którym wiązałbym nadzieję na najbliższy czas to przywołany wyżej Drzazga. Krzysiek musi natomiast ustabilizować formę, bo znika na długie okresy czasu. Natomiast technicznie/szybkościowo wyglądą całkiem ok. W drużynie dużo "kombinującej", jaką zapewne będzie chciał stworzyć trener, Krzysiek powinien się nieźle odnaleźć. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#3
|
|
[QUOTE=tas de fleia;1539501W drużynie dużo "kombinującej", jaką zapewne będzie chciał stworzyć trener, Krzysiek powinien się nieźle odnaleźć.[/QUOTE]
Też tak myślę. Gra kombinacyjna wychodzi Mu całkiem nieźle. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|