
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Member
Od: 08.2015
Offline |
#1
|
|
O właśnie,szkoda, że historiawisly nie jest uzupełniana na bieżąco. Zastanawia mnie czy Mateusz Lis jest już najgorszym bramkarzem w historii tego klubu czy jeszcze nie?
Jego średnia puszczanych bramek na mecz systematycznie rośnie. Teraz to poniżej trójki nie schodzi...... Niechże się ktoś zlituje nad naszym klubem i nie wystawia więcej tego pata....cha! Koń trojański po poprzednim zarządzie |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#2
|
Lis ma średnią 1,72 bramki/mecz w lidze Łukasz Jarosiński średnia 4 bramki/mecz Kumah dzisiaj zaczyna w 1 składzie. infy by Ernest Kasia |
|
|
|
Member
Od: 08.2015
Offline |
#3
|
|
Cytat:
No fakt, a przypomnij ile występów zaliczył jarosiński? .......1 Pan Lis ma kiepskich kolegów w obronie, to fakt, ale on im nie pomaga. Jakbym miał takiego cie...a za plecami i wiedział, że cokolwiek nie pójdzie w okolice bramki to ten puści, to też bym grał nerwowo. Jeszcze to jego przedłużanie wybić, przy niekorzystnym stanie wyniku to już zakrawa na kpinę! ....może przypomnę pogoń, sosnowiec, piast ....., a przepraszam w każdym meczu tak robi. Ktokolwiek byle nie on. On nie powinien nawet zbliżać się do murawy, a co dopiero stać między słupkami w ekstraklasie Powód: poprawka
Ostatnio edytowane przez iamironman : 25.04.2019 o godz. 12:55.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#4
|
Szanuj bramkarza swego bo możesz mieć gorszego. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#5
|
Może nie jest wybitny, ale ta napierd....ka to już chyba efekt zbyt dużego picia. Średnia puszczanych bramek wynika nie tylko z umiejętności bramkarza ale i z postawy obronnej całej drużyny. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#6
|
Nic go już nie obroni, musiałby bronić na zero i strzelać po 3 gole, żeby zmył ten haniebny wyczyn, przez który klub znów zebrał kolejne ciosy finansowe. Babole z Piastem nie były pierwszymi, tylko KOLEJNYMI. Każdemu może się zdarzyć, ale tutaj nie zdarzyło się, tylko nastąpiła pewna REGULARNOŚĆ babolowa i kulawych interwencji.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 25.04.2019 o godz. 19:57.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|