The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 25.04.2019, 09:00
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Nie było mnie tu od baboli Lisa z Piastem - może się skuszę na opisanie uczuć od meczu w Lubinie.


BTW Czy remis nam wystarczał, aby wejśc kosztem Amiki? Komoentator w Eurosporcie non stop powtarzał, że remis nic nie daje przy takim układzie jaki był, a całe fora mówiły co innego.




Niestety ósemkę przegraliśmy przez WĄSKĄ kadrę i pech - wypadł Kuba i Wasyl. Plują sobei w brode bo WYSTARCZYŁo wygrac jeden mecz z trzech..


eeeehhh


BUCHAL
Pogoń musiała zrobić co najmniej punkt w Warszawie, żeby remis nam dawał awans przy porażce Lecha.

Znana jest 18tka na dzisiejszy mecz? Jest jeszcze opcja, że zagra Jeziorski (kojarzycie czy jest w ogóle zgłoszony do rozgrywek?) z Szotem na środku obrony. Wiem, że na Hoyo bardziej liczą w klubie, ale jednak Jeziorski trochę starszy i gra na co dzień na stoperze z Szotem co na tej pozycji jest bardzo istotne.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 25.04.2019 o godz. 09:04.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 25.04.2019, 09:28
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Pogoń musiała zrobić co najmniej punkt w Warszawie, żeby remis nam dawał awans przy porażce Lecha.

Znana jest 18tka na dzisiejszy mecz? Jest jeszcze opcja, że zagra Jeziorski (kojarzycie czy jest w ogóle zgłoszony do rozgrywek?) z Szotem na środku obrony. Wiem, że na Hoyo bardziej liczą w klubie, ale jednak Jeziorski trochę starszy i gra na co dzień na stoperze z Szotem co na tej pozycji jest bardzo istotne.
Dzięki za odpowiedź.

Panowie BŁAGAM Was, jaki Szot jaki Hoyo Proszę.... na kogo Wy liczycie To są juniorzy, którzynei nadają się na 1 lige a co dopiero ektraklasę, mecz z Płockiem pokazał ile są warci - przecież jakbyśmy z nimi grali tę rundę to szorowalibyśmy dno - takie są fakty. To nie Błaszczykowski, który w ich wieku grał solidnie i wybijał się w eklapie.

Odpowiedz cytując
sndr
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 25.04.2019, 09:35
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Dzięki za odpowiedź.

Panowie BŁAGAM Was, jaki Szot jaki Hoyo Proszę.... na kogo Wy liczycie To są juniorzy, którzynei nadają się na 1 lige a co dopiero ektraklasę, mecz z Płockiem pokazał ile są warci - przecież jakbyśmy z nimi grali tę rundę to szorowalibyśmy dno - takie są fakty. To nie Błaszczykowski, który w ich wieku grał solidnie i wybijał się w eklapie.
Gwoli ścisłości, w ich wieku Błaszczykowski biegał jeszcze po boisku w Częstochowie. Kuba zadebiutował w Wiśle mając 19 lat(rocznikowo 20). Szot za parę dni skończy 18, Hoyo-Kowalski w lipcu skończy 16 lat. 2 lata i 4 lata to w tym wieku przepaść, nie naginaj rzeczywistości.

Powyższe nie zmienia faktu, że w Sosnowcu będzie ciekawie, ale coś mi mówi, że na stoperze obok Szota wyjdzie Pietrzak a nie Hoyo. Przed nami ciężki mecz, oby nie skoczyło się kompromitacją.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 25.04.2019, 09:35
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Dzięki za odpowiedź.

Panowie BŁAGAM Was, jaki Szot jaki Hoyo Proszę.... na kogo Wy liczycie To są juniorzy, którzynei nadają się na 1 lige a co dopiero ektraklasę, mecz z Płockiem pokazał ile są warci - przecież jakbyśmy z nimi grali tę rundę to szorowalibyśmy dno - takie są fakty. To nie Błaszczykowski, który w ich wieku grał solidnie i wybijał się w eklapie.
W normalnych warunkach masz rację - to są goście, którzy powinni ograć się sezon w 1 lidze.
Tylko że sytuacja jest daleka, bardzo daleka od normalnej.

Kto ma zagrać dzisiaj na środku obrony?

Zdrowych środkowych obrońców w wieku 18+ - aktualnie 0.
Zdrowych obrońców w wieku 18+ - aktualnie 2.
Zdrowych środkowych pomocników w wieku 18+ - 0.

TO KTO MA ZAGRAĆ?
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:47.