The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 04.04.2019, 16:19
Czytając niektórych to można się zastanawiać czy ten mecz oglądali. Klemenz nie potrafi grać w piłkę, ale wczoraj to Sadlok był głównym aktorem tego widowiska. Wyprawiał jakieś dziwne rzeczy i tak się skończyło. Dodać do tego Lisa i ogólnie całą organizację gry obronnej naszego zespołu, i mamy przegraną. Niektórzy chyba nie zauważyli, że nasza drużyna ma jedną z najgorszych defensyw w lidze(5 wynik od końca pod względem straconych bramek...). Wiadomo, że będziemy tracić bramki i to raczej nie 1 na mecz. Mamy słabego bramkarza(Buchal jest lepszy), dwóch niezbyt ruchawych stoperów(w dodatku jeden pod 40-stkę) i bocznych, którzy za dobrze nie bronią. Oczywiście, zdarzą się takie mecze jak z Legią(że zachowamy czyste konto, a Sadlok z Wasilewskim będą wyczyniać cuda), ale nie należy z nich wyciągać daleko idących wniosków.
A wczorajszy mecz bardzo wyrównany(o czym mówią statystyki strzałów, strzałów celnych). Wygrała strona, która była bardziej skuteczna pod bramką przeciwnika. U nas ławka nie istnieje, więc raz będziemy wygrywać, raz przegrywać, a kiedy indziej remisować. Puchary nam nie grożą. Dostać się do ósemki i myśleć już co będzie latem(bo pewnie ten zespół kadrowo będzie inaczej wyglądał w przyszłym sezonie).
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:15.