
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#1
|
|
Dobrze zauważyłeś, błędy indywidualne nie decydują o tym kto zasłużył, a kto nie. Jeśli rozważamy absurdalne zasługi (bo to wiadomo, że liczy się co w sici) to byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem, a bramki były wynikiem NIE super składnej gry zagłebia,a INDYWIDUALNYCH błędów, zagłębie prócz tych BABOLI nie miało NIC.
Natomiast my mieliśmy 3 setki Drzazgi w zasadzie 4 bo nie wiem czy pamietacie ale szła kontra pod koniec 1 połowy i ktoś z zagłebia się przerócił, Kolar wychodizł na czystą pozycję ino Krzysiek zagrał mu lekko na plecy... Reasumując: jedyną drużyną, która ZASŁUŻYŁA w 100% na wygraną byliśmy MY :] ale taki jest sport. W ostatnich latach źle nam wychodziły mecze o wszystko np: chyba ze Smudą mecz o wejście z zagłebiem l przegrany 0:1 po główce czy przegrany wyjazd w zabrzu o awans do pucharów... EDIT: Aha... chciałbym nadmienić, iż statystyki też przemawiają za nami. 2xwięcej podać, miażdząca przewaga w posiadaniu - to świadczy o aktywności zespołu + dystans przebiegniętych km.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 04.04.2019 o godz. 11:18.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka
Offline |
#2
|
Prawda jest taka, że pomimo większej ilości km to Drzazga, Peszko i Palcić mieli sporo pustych przebiegów z których nie za wiele wynikało |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2015
Offline |
#3
|
Wg mnie pisanie "byliśmy zdecydowanie lepsi" po meczu, w którym straciliśmy 4 gole jest bardzo ryzykowne. Pozostanę przy swoim zdaniu. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|