
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2018
Offline |
#38
|
|
No właśnie ustawiania się i decyzji może się nauczyć. To kwestia doświadczenia - czasem brutalnie zdobywanego. Dobrze, że bez konsekwencji. Trudniej "nauczyć się" refleksu, skoczności, centymetrów - tutaj warunki fizyczne decydują. Zachowania na boisku można wyrobić. Na razie Lis ma duży potencjał (refleks, pewny chwyt, etc.) natomiast rujnuje go właśnie brak ogrania na wysokim poziomie. Zobaczymy, może będzie kiedyś gwiazdą, a może zawsze zostanie na "elektrycznym" poziomie. Od Buchalika raczej gorszy nie jest.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|