The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.02.2019, 20:30
Klasyczny mecz w naszym wykonaniu. Pierwsza połowa dobrze, druga przespana. Słaba dyspozycja wrocławia przesądziła o 1:0. Na pewno cieszy bramka Kuby. Peszko... można mu wiele zarzucać, ale do 60 minuty jest bardzo wartościowy. Potem już tylko nerwówka, niepotrzebna kartka i trzeba było drżeć żeby czerwo nie wpadło. Z bardzo dobrej strony pokazał się Drzazga, dużo biegał, walczył, kilka fajnych zagrań. Myślę, że zawodnik meczu.
Na minus moim zdaniem Lis, Basha i Sadlok. Lis tym swoim krótkim rozegraniem w momencie gdy podbiega napastnik przyprawia o zawał serca. Rozumiem, że Stolarczyk może chce żeby tak rozgrywał, ale mnie on totalnie nie przekonuje do takiej gry, bo niemal każde jego wybicie to piłka w aut... Sadlok i Basha słabo/przeciętnie, sporo gry na alibi. Byle tylko zagrać do najbliższego i pozbyć się piłki. Albańczyk na 10 podań m a 6 niecelnych a 4 celne na metrze do najbliższego lub sadzi kiks jak stąd do Honolulu. Troszkę więcej pokory i mniej dryblingów na środku pola bo to zawsze śmierdzi kontrą!
Z ławki: Wojtkowski - po tym co pokazał w paru momentach nie dziwi mnie, że siedzi na ławce
Burliga - za głupotę zarobiona kartka
Klemenz - fajnie wszedł jako typowa "6". Przecinał co się dało i od kiedy wszedł na murawę to Wisła wygrywała rywalizację o górne piłki na środku boiska. W Jadze grał jako obrońca i chyba to mu własnie nie leżało, ale tutaj może stać się cennym zawodnikiem
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:32.