
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#20
|
|
orzeu - nie zawsze nam było po drodze ale wielki szacun za ten tekst. Po tej całej akcji z przebierańcami, było właściwie pewne że jest posprzątane i to na lata.Jak czytałem, ' a .... tam 4 liga' , to szlag mnie trafiał, szczególnie że wiesz w jakiej sytuacji kibicowskiej jesteśmy i perspektywa 10 lat by znaleźć się przynajmniej w 1 lidze była by jak najbardziej realna.
Teraz nadal wszystko jest w naszych rękach - nie s.......my tego, zaufajmy tym którzy robią 'nowe rozdanie', nie bądźmy centusiami ani nie wymagajmy że nagle wrócimy o walkę o podium. gorąco pozdrawiam Cię! ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|